Wybieramy odpowiednie zdjęcie profile


   

Najprawdopodobniej wiesz to z własnych doświadczeń z serwisami społecznościowymi, jednak warto powtórzyć tutaj jeszcze raz: doskonałe zdjęcie profilowe to najważniejsza cecha Twojego profilu! Chociaż wszyscy lubimy myśleć, że nie jesteśmy płytcy, zdjęcie profilowe to jedyna okazja, aby na pierwszy rzut oka wzbudzić zainteresowanie. Kiedy klikasz na czyjś profil, to, co zwykle dlatego, że zainteresowało Cię jego zdjęcie. W jaki sposób wykonać profilową fotkę, aby przykuwała uwagę? Zobacz kilka naszych porad!

   
   

Bądź sobą

Zrób zdjęcie, które naprawdę odda Twoją osobowość. Nie próbuj być kimś innym – jeśli na siłę będziesz udawać inną osobę, to będzie po prostu widać. Może nie na pierwszy rzut oka na Twoje zdjęcie profilowe, ale gdy już poznasz jakąś dziewczynę, zaczniecie się spotykać, to uwierz, że z czasem ona rozpozna, że nie byłeś go końca szczery. Jeśli nie jesteś miłośnikiem koni, to nie kreuj się na taką osobę na zdjęciu profilowym. To oczywiście tylko przykład, ale na pewno już rozumiesz o jakąś zależność nam chodzi. To samo tyczy się "wieku zdjęcia". Jeśli aktualnie masz 35 lat, to nie ustawiaj jako profilowej fotki, swojego zdjęcia sprzed 10 czy 15 lat. Zrób nowe, aktualne zdjęcie portretowe, które Twoim zdaniem naprawdę pokazuje, kim jesteś.

Bądź sportowy

Jeśli zwykle nie jesteś typem sportowca, nie musisz tego udawać, jednak według różnych badań zdjęcia osób uczestniczących w sporcie wypadły o 75 procent lepiej niż typowe zdjęcie. Jeśli sport to Twoje drugie imię, to idealnie! Nie bój się pokazać tego na zdjęciu. Większość dziewczyn lubi wysportowanych i aktywnych mężczyzn.

Rozkoszuj się wieczorem

Zdjęcia osób, które spędzają miło wieczór z dobrymi przyjaciółmi, zyskały 80 procent więcej polubień niż typowe zdjęcie, według badań. Bonus: teraz ty i twoi kumple macie jeszcze lepszy powód, by zrobić milion gorących selfie, kiedy wychodzicie razem.

Spróbuj zastosować filtr czarno-biały

Z reguły mało użytkowników decyduje się na zdjęcia czarno-białe na profilu. Chociaż badania pokazują, że takie zdjęcia zgarniają więcej polubień niż kolorowe. Czujesz się zaskoczony? Może nadszedł czas, aby stać się staromodnym z naszymi zdjęciami profilowymi? Przetesuj i sam zobaczy, czy sprawdza się to w Twoim przypadku!

Unikaj robienia tylko selfie

Robiąc selfie prawdopodobnie wierzysz, że robisz sobie najlepsze zdjęcie na całym świecie. To może być prawda, ale może się to wydawać trochę groteskowe, gdy każde Twoje zdjęcie na profilu to pozy w łazience lub samochodzie. Wygląda na to, że nic wiecej nie robisz i nie masz kumpli. Przez to możesz wyjść na nudną osobę, a na pewno tego nie chcesz. Nie ograniczaj się tylko do selfie, postaraj się, aby Twoje zdjęcia były bardziej prawdziwe, ale jeśli nie dostaniesz żadnych dopasowań, winien może być Twój profil tylko do selfie. Zrób kilka bardziej żywych zdjęć - np. gdy spotykasz się z przyjaciółmi i wychodzicie wspólnie na miasto. Jeśli nie jest to możliwe, być może przed utworzeniem profilu w witrynie datingowej musisz nawiązać życie towarzyskie poza randkami.

Nie bądź atrakcyjny na siłę

Zawsze pamiętaj, że jeśli próbujesz znaleźć długotrwały związek, perwersyjne lub erotyczne zdjęcia nie są tym, co inne osoby chcą zobaczyć, gdy szukają potencjalnego partnera. Możesz sprawiać wrażenie, że myślisz tylko o seksie, a nie każdej dziewczynie będzie się podobać takie podejście. Co więcej, wydaje się to również nieszczere i nieco desperackie. To wydaje się oczywiste, ale zdziwiłbyś się, jak wiele osób źle rozumie tę kluczową część. Postaraj się przestrzegać poniższych reguł.

- nie wysyłaj zdjęć swojego penisa, chyba że zostaniesz o to poproszony.

- masz sześciopak? Dobra robota i trzymaj formę, ale dziewczyny mają niezwykłą zdolność dostrzegania sprawności fizycznej bez konieczności dosłownego pokazywania jej przez Ciebie.

- nie publikuj strasznie zmodyfikowanych zdjęć, w których twoja ex jest prymitywnie wycięta.

- pamiętaj o przyjaznym uśmiechu.

Osoby, które na zdjęciach wyglądają bardzo przyjaźnie, mają znacznie większą szansę na otrzymanie wiadomości od innych niż osoby o surowej twarzy lub, co gorsza, postawie „kaczej twarzy”. Wybierz świetne zdjęcie, na którym pokazujesz swój najlepszy uśmiech! To pokazuje, że jesteś osobą wspierającą, otwartą i przyjazną. I to jest to, co Twoje zdjęcie profilowe musi przekazać – pozytywne wrażenie!