Sztuka pewności siebie


   

Bycie pewną siebie kobietą oznacza zrozumienie swojej wartości, swoich możliwości i tego, co wnosisz ze sobą do sypialni. Jednym z największych aspektów odczuwania gorąca podczas rozbierania się jest pewność siebie lub jej brak dla wielu kobiet. Łatwo jest kwestionować swój wygląd, sylwetkę i niedoskonałości. Chociaż seks może być najwyższym celem, zapoznaj się z naszymi sugestiami, aby dowiedzieć się, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoją samoocenę, zanim ubrania opadną na podłogę.

   
   

Praw sobie komplementy

Każdego ranka, kiedy wszystko jest już gotowe i masz chwilę czasu, zanotuj jedną rzecz, którą lubisz w sobie. Twoje ładne zęby, długie rzęsy, lśniące włosy, okrągły tyłeczek, urocze palce u nóg, fantastyczny design, idealnie łukowate brwi.

Wyglądaj seksownie

Nie musisz poświęcać godzin na przygotowywanie się przed wyjściem, jednak wystylizuj swoje włosy, zrób makijaż i noś ubrania, w których czujesz się świetnie. To sprawi, że poczujesz się przygotowana na wypadek, gdy wpadniesz na przystojniaka, z którym chciałabyś pójść na całość. Właściwie udawaj, że czujesz się gorąco i pewnie, dopóki tego faktycznie nie będziesz czuała mimowolnie. Podejdź do swojego życia z pewnością siebie atrakcyjnej kobiety, którą pragniesz być.

Uprawiaj seks ze sobą

Masturbuj się, gdy tylko masz ochotę, a nawet gdy masz wolną chwilę, na przykład w wannie lub gdy budzisz się trochę wcześniej niż zadzwoni budzik. Zainwestuj w zabawkę erotyczną, spójrz na pornografię lub erotykę, coś co Cię podnieca. Dowiedz się, co Cię kręci. Spraw, by Twoje seksowne hormony płynęły w twoich żyłach, a niegrzeczne pomysły wirowały w twoim umyśle.

Nie krytykuj innych kobiet

Niewłaściwe mówienie o wyglądzie innych kobiet może zaszkodzić twojemu wizerunkowi tak samo, jak zazdroszenie im. Wyeliminowanie tego systemu ocen pomoże ci przestać koncentrować się na wadach, zamiast znaleźć pozytywy.

Skoncentruj się na tym, co sexy

To dlatego, że faceci (no cóż, wielu z nich) głównie zwracają uwagę na aspekt fizyczny, nie oznacza, że tak zawsze jest. Zwróć uwagę na kobiety, które klasyfikujesz jako posiadające seksowną pewność siebie, które jednak nie są klasycznie piękne – nauczy Cię to doceniać swoją wyjątkowość.