Portale randkowe dla seniorów

WYBIERZ KATEGORIE RANKINGU

Najlepsze Portale randkowe
TOP SERWISY RANDKOWE
Najlepsze Portale randkowe
PORTALE RANDKOWE DLA SZUKAJĄCYCH PRZYGÓD
Portal dla seniorów
PORTALE RANDKOWE DLA SENIORÓW
portale randkowe dla gejów i lesbijek.
PORTALE RANDKOWE DLA GEJÓW I LESBIJEK
portale randkowe dla szukajacych poważnego zwiazku
PORTALE DLA SZUKAJĄCYCH STAŁEGO ZWIĄZKU

1

 • Preferowany wiek 40+
 • Większość użytkowników oczekuje stałego związku
 • 260 000 dojrzałych singli
 • 5747 opinii użytkowników

1.

 • Preferowany wiek 40+
 • Większość użytkowników oczekuje stałego związku
 • 260 000 dojrzałych singli
 • 5747 opinii użytkowników

Portale Randkowe przeznaczone dla seniorów

Seniorzy to jedna z najliczniejsza grup w Polsce. Osoby te przeżyły już dużo w życiu i należy ich traktować z szacunkiem i godnością. Nie zawsze wystarcza to jednak do dobrego samopoczucia seniorom. Każdy człowiek, zasługuje aby mieć obok siebie kogoś bliskiemu sercu, szczególnie na złote lata swego życia. Portale randkowe to szczególnie komfortowa i bezpieczna forma poznawania ludzi przez internet. Powodów dla których chcemy poznać drugą osobę może być dużo: od możliwości poznania miłości, po chęć nawiązania kontaktu w celu przeprowadzenia dobrej rozmowy. 

Bezpieczeństwo na portalach randkowych dla seniorów

Ludzie starsi, podchodzą do portali randkowych z dystansem i często z nieufnością. Do dobre podejście, ponieważ w dzisiejszych czasach nigdy nie mamy pewności, czy osoba siedząca po drugiej stronię jest uczciwa i ma dobre zamiary. Na mojej stronie, dokładam wszelkich starań, aby portale które recenzuje były odpowiednio przetestowane pod względem bezpiecznego połączenia i nie tylko. Dzięki temu, rejestracja jak i późniejsze logowane na danym portalu randkowym np. dla seniorów, nie skończy się hakerskim przejęciem danych czyt. wyrządzeniem szkód. Wiele serwisów randkowych, kładzie nacisk na to, aby ich strony były przyjazne dla seniorów i nie odstraszały swoją zawiłością. Z doświadczenia mogę stwierdzić, że wszystkie portale randkowe dla seniorów, które miałam okazję przetestować i umieścić w rankingu wyżej, są szczególnie proste w użytkowaniu i bardzo intuicyjne w obsłudze. Z pewnością każda starsza osoba po pięćdziesiątce , poradzi sobie bez problemu z użytkowaniem stron tego typu.

Bezpieczeństwo na portalach randkowych dla seniorów

Seniorzy Wolny czas spędzają na...

Faktem jest, że seniorzy mają więcej czasu od osób które na co dzień pracują, ponieważ są one już często w wieku emerytalnym i mają mniej obowiązków. Czasami doskwiera im samotność i mówiąc kolokwialnie – nuda. Nie ma się czego dziwić! Ponieważ nie muszą zajmować się już swoimi dziećmi, gdyż  są one już dorosłe i opuściły dom rodzinny. Jeśli taka osoba straciła już swoją drugą połowę, lub jeszcze takiej nie spotkała – by nie czuć dłużej tego stanu – z pomocą i świetnym umileniem czasu mogą być Portale randkowe dla seniorów.

Internet to dobre miejsce na poznawanie ludzi

Jeszcze do nie dawna wielu starszych ludzi, nie myślało o możliwości nawiązywania nowych kontaktów jakie niesie z sobą internet – to się zmienia. Młodsze pokolenie coraz częściej uświadamia i przekazuje wiedzę dotyczącą obsługi smartfonów i komputerów starszym osobą. Dzięki temu seniorzy mogą samodzielnie poruszać się po świecie wirtualnym. Z roku na rok rośnie ilość i popularność portali randkowych, które skierowane są tylko dla seniorów. Zapewniają, że osoby, które znajdują się w złotej jesienie swego życia nie czują się nieswojo, będąc w śród ludzi dużo młodszych od siebie. Takie osoby wchodząc na portal randkowy dla seniorów, mogą liczyć na kontakt z użytkownikami o podobnym wieku.

Co trzeba zrobić? Czy muszę zakładać konto?

Popularne portale randkowe dla seniorów posiadają masę funkcji, które oferują dopiero po poprawnym zarejestrowaniu się w serwisie, które de facto są za darmo. Nie warto korzystać z stron, na których prowadzimy rozmowę z nowo poznaną osobą bez rejestracji, ponieważ po skończonej konwersacji łatwo jest stracić kontakt z człowiekiem, który siedzie po drugiej stronie. O wiele wygodniejszą i bezpieczniejszą formą nawiązywania i utrzymywania kontaktów, jest założenie konta, dodanie użytkownika (często zweryfikowanego) do ulubionych i korzystanie z funkcji czatu czy prywatnej wiadomości jaką oferuje dany portal. Wówczas masz pewność, że kontrolujesz wszytko, a administracja portalu dba o Twoje bezpieczeństwo.

płatne czy darmowe portale randkowe dla seniorów
Co wybrać? płatne czy darmowe portale randkowe dla seniorów

Co wybrać: Płatne czy darmowe

Można założyć kotno na portalu randkowym za darmo, tak jak już wspomniałam wyżej, ale tylko płatne serwisy oferują nam multum funkcji, których nie znajdziemy w darmowym serwisie. Owszem, można się zastanawiać: „po co mam płacić za korzystanie z serwisu” , ale darmowe portale randkowe dla seniorów nie są w rzeczywistość przeznaczone tylko dla osób starszych, ale i również dla większej grupy osób. Konto premium niejako gwarantuje nam nieograniczoną ilość rozmów, jakość i brak reklam. Ponadto każdy z serwisów dla seniorów ma w swojej ofercie, dodatkowe, zindywidualizowane funkcje.

 

Jak dobrze rozpocząć pierwszą rozmowę z kobietą na portalu randkowym

Jak się zarejestrować na portalu randkowym?

To bardzo proste, a jedyne czego będziesz potrzebować to adres e-mail, który możemy założyć np. na google gmail.  Ponadto należny podać dane:

 • Imię/login
 • Wiek
 • hasło do logowania
 • preferencje płciowe

Po zalogowaniu się na portal, możesz wypełnić swój profil o dodatkowe informacje jak : zainteresowania, swoją aparycję, itp. Na podstawie tych informacji, algorytm dopasowuje potencjalnych partnerów (jeden z atutów portali, gdzie trzeba się zarejestrować). 

Jak stworzyć ciekawy i atrakcyjny profil randkowy

Jeśli zależy Ci na propozycjach, jakie będzie Ci „podsuwał” system dot. wieku, miejsca zamieszkania, itd. Możesz to również ustawić w ustawieniach strony. Naturalnie do Ciebie należy decyzja, czy pozostajesz przy darmowym koncie, czy decydujesz się na wspomniane już konto premium. Ceny nie są zbyt wysokie, a informacje o każdym portalu randkowym znajdziesz na moim blogu, do czego zachęcam.

Kogo możesz poznać?

Portale randkowe maja to do siebie, że rejestrują się na nich osoby z całej Polski. Innym razem natrafisz na osobę z północy Polski, jeszcze innym –  z południa. Doskonałym sposobem na nawiązanie kontaktu z osobą na której Ci zależy, zapewni Ci wyszukiwarka portalu randkowego dla seniorów. Wówczas możesz znaleźć osobę: czy to ze wsi czy z miast, wykształconą, majętną, lub na jakich tylko cechach, czy atrybutach Ci zależy – Ty decydujesz.

Jeśli nie zależy Ci na precyzyjnym znajdowaniu ludzi, lub nie szukasz partnera z konkretnej grupy, możesz zdać się na „chybił trafił”. Rozpocząć rozmowę z kimkolwiek, poznać punkt widzenia, dowiedzieć się więcej o miejscu w którym mieszka, lub jak spędza wolny czas. Portal randkowy dla seniorów to też kopalnia wiedzy i możliwość wymiany bogatego doświadczenia innych użytkowników!

Rozmowy nie są zobowiązujące, jak i znajomości dlatego jeśli rozmówca nie odpowiada Twoim gustom, możesz ją zakończyć i nigdy więcej do niej nie wracać.

Zachowanie na portalach randkowych dla seniorów

Pamiętaj, aby zachować kulturę osobistą wewnątrz serwisu. Dużo ludzi na to zwraca uwagę i bardzo sobie to ceni. Staraj się być uprzejmy i traktuj rozmówcę w taki sposób, w jakim sam chciałbyś być traktowany. Portal randkowy na seniorów to szczególne miejsce, gdzie łatwo kogoś urazić.

Jeśli nie szukasz miłości

Jeśli uważasz, że portale randkowe dla seniorów są tylko dla ludzi, którzy szukają miłości to nie jest tak. To od Ciebie zależy, czy będziesz szukał jak tysiące innych użytkowników miłości, czy wystarczy Ci zwykła rozmowa i przyjemne spędzenie czasu w internecie. Bez konkretnego celu możesz nawiązać z kimś ciekawym konwersacje, a następnie wrócić do swoich codziennych zajęć – nie deklarując się na spotkanie, randkę czy wspólny spacer. Warto jednak przed rozpoczęciem rozmowy, poinformować rozmówcę, na czym Ci zależy, wówczas obejdzie się bez niepotrzebnych nieporozumień.

Oceń wpis:
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 na 5 możliwych )
Loading...