Portal sympatia opinie recenzja czy warto

Portal Randkowy Sympatia pl – opinie, Recenzja, czy warto?15 minut czytania

Sympatia pl Recenzja i opinie portalu randkowego

Karolina Piotrowicz
blogerka

Ocena ogólna:

---

Pozycja na liście (Nie uwzględniono)

8.5/10

Szybka nawigacja

Design i użyteczność portalu 8,4/10
84%
Bezpieczeństwo 9/10
90%
Profile i autentyczność 7,8/10
78%
Szansa na znalezienie partnera 8,4/10
84%
Serwis i obsługa użytkowników 7,9/10
79%
Cena za prakiet V.I.P 9,5/10
95%

Dane na podstawie - głosów

Przykładowe profile, które znajdziesz na portalu Sympatia:

sympatia profil
Magda, Wiek: 30
Szuka przyjaciela

online

portal sympatia pl profil
Zuzanna, Wiek: 28
Szuka chłopaka

online

portal sympatia pl profil
Kamil, Wiek: 33
Szuka poważnego związku

online

portal sympatia pl profil
Karolina, Wiek: 23
Szuka poważnego związku

online

Przygotowaliśmy dla Ciebie Ranking Portali Randkowych, który musisz zobaczyć!

Portal Sympatia Słowem wstępu

Dziś chciałabym zrecenzować portal Sympatia, ponieważ jest to jeden z najpopularniejszy portali randkowych w Polsce. Zdecydowałam, że należało by poświecić mu tutaj chwilę czasu. Ale uprzedzam, że choć nie trafił on na mój ranking portali randkowych, to i tak wystawie mu swoja opinię i ocenę, którą znajdziesz na samym dole tej recenzji.

Sympatia pl jest jednym z najstarszych portali randkowych w Polsce i dysponuje jedną z największych baz użytkowników. Administracja portalu, chętnie chwali się ilością członków, która przekracza 4 miliony. Jednakże te dane są nieco przekoloryzowane, ponieważ wiele z tych kont to fejki, multikonta i tzw. duchy. Według informacji, które udało mi się znaleźć w internecie, realna ich ilość to ok. 1,3 miliona – prawdziwych użytkowników. To i tak zdumiewająca liczba, jeśli chodzi o Polski portal randkowy!

Portal Sympatia działa na subdomenie onet, co sprawia, że już od progu wzmacnia to nasze zaufanie, a sami założyciele serwisu, organizują różnego rodzaju spotkania/warsztaty w realu, gdzie można poznać singli z całej Polski. To świadczy o wysokim zaangażowaniu twórców i stawia ich w doskonałym świetle.

 

Portal sympatia opinie recenzja czy warto
Odtwórz wideo

Współczynnik płci portal sympatia

0 %
Kobiet
*Dane uśrednione
0 %
Mężczyzn
*Dane uśrednione

Portal Sympatia Rejestracja

Założenie konta na Sympatia jest bardzo proste i nie wymaga wypełniania żadnych ankiet i długotrwałych testów osobowości. Przejdź zatem na stronę główną portalu i kliknij w przycisk „Zarejestruj się”, gdzie zostaniesz poproszony o Twój login, adres e-mail i hasło. Następnie zostaniesz poproszony o wybór płci, datę urodzenia i miejsce zamieszkania. Jeśli nie chcesz otrzymywać spamu marketingowego na swoja skrzynkę e-mail, zaznacz tylko, że akceptujesz regulamin serwisu – naturalnie najlepiej to zapoznaj się z nim. Gdy  już wypełniliśmy wszystkie potrzebne dane, zostaniemy poproszeni o aktywacje naszego konta, poprzez wysłany przez portal link aktywacyjny na podany przez nas e-mail (mamy na to 72h). Jeśli tego nie zrobimy w wyznaczonym czasie, nasze nowo założone konto zniknie z serwisu. Możemy również wykorzystać facebook do logowania na Sympatii, ale nie zalecam tego robić, ponieważ z własnego doświadczenia wiem, że liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo, nasza anonimowość i kontrola nad tym co udostepniamy.

Jeśli nic nie dotarło na Twoją skrzynkę, warto sprawdzić czy wiadomość nie trafiła do katalogu Spam, lub wyświetlić wszystkie wiadomości z wszystkich katalogów skrzynki pocztowej.

Proces rejestracji konta sympatia na smartfonie.

Portal Sympatia Nasz profil i wyszukiwanie partnera

Po tym jak zalogujesz się do swojego konta po raz pierwszy, możesz dodać zdjęcie profilowe, które najlepiej odda Twój wygląd. Oczywiście nie musisz wrzucać wcale swojego zdjęcia, ale użytkownicy którzy zdecydowali się na ten krok, mają o wiele więcej propozycji interakcji z innymi użytkownikami serwisu. Jeśli zdecydujesz się wrzucić swoje zdjęcia, zadbaj o to, aby były one dobrej jakości i korzystne.

Przejdźmy teraz do zakładki „Twój profil”, podobnie jak w przypadku większości portali randkowych, mamy tutaj zakładkę 'o mnie”, którą musimy wypełnić w kilku słowach opisując siebie, w przeciwnym razie profil nie będzie widoczny dla innych użytkowników. W profilu, do dyspozycji mamy sporo ustawień, które możemy spersonalizować tj. moje motto , informacje podstawowe dotyczące naszego wyglądu i nasze zainteresowania. Warto uzupełnić swój profil o jak największą ilość informacji (wygodnych dla nas), ponieważ dzięki temu stanie się on dużo bardziej atrakcyjny dla odbiorcy i wyróżni się spośród tysiąca innych profili na portalu. Gdy przeszliśmy już etap ustawień profilu, w kolejnym kroku możemy zająć się już poszukiwaniem idealnego partnera.

Jak poznawać i wyszukiwać nowe osoby?

Mamy wiele możliwości sprawdzenia osób, zaproponowanych przez portal na stronie głównej naszego konta. Wystarczy, że przejdziemy do wybranego profilu i już możemy nawiązać interakcje poprzez czat lub lajkowanie zdjęć. Naturalnie w treści profilu, mamy dostęp do szczegółowych informacji i zainteresowań każdego członka portalu. Jeśli to nam nie wystarcza, możemy przejść do zaawansowanego wyszukiwania i sprecyzować nasze oczekiwania dotyczące partnerów.

Możemy szukać, kierując się takimi szczegółowymi kryteriami jak: wiek, miejsce zamieszkania, szczegóły aparycji poszukiwanego partnera, czy jego wykształcenie. Po podaniu tych kryteriów, zostaną nam wyświetlone propozycje osób, odpowiadającym naszym preferencją.

Innym sposobem, na wyszukiwanie partnerów, jaki oferuje nam portal Sympatia, jest zagranie w grę pt. „BINGO” i odkrycie ciekawych profili, zarówno mężczyzn jak i kobiet losowo. Wyświetli nam się zdjęcie użytkownika w zależności od preferencji płci jaką wybrałeś, a pod nim dwa przyciski akcji: przycisk „X” i „kciuk w górę”. „Kciuk” poinformuje użytkownika o naszym zainteresowaniu jego osobą i jeśli on również nas „zalajkuje”, będzie oznaczało to doskonałą okazje do nawiązania interakcji. Przycisk „X” natomiast, spowoduje automatyczne przejście do następnego zdjęcia. Dany użytkownik, którego odrzuciliśmy się o tym nie dowie, a profil nigdy więcej nie wyświetli nam się w grze.

Biorąc udział w grze warunkiem jest jedynie ustawienie własnego zdjęcia. Dzięki temu wiele osób jest w stanie zobaczyć nasze zdjęcie/profil, dać lajka i nawiązać ciekawą relację!

 

18 lata
Średnia wieku członków portalu Sympatia

Portal Sympatia Funkcje i narzędzia do komunikacji

Będąc bezpłatnym użytkownikiem portalu, masz dostęp do interakcji z osobami w postaci jednej wiadomości dziennie. Nie możemy sprawdzić kto przeglądał nasz profil i wyszukiwanie użytkowników jest dla nas ograniczone. Co do funkcji premium jaką oferuje portal sympatia , za niewielką kwotę w porównaniu z innymi portalami randkowymi, możemy cieszysz się pełną i nieograniczoną funkcjonalnością serwisu. Poniżej jej lista

 • Możliwość kontaktowania się z dowolnymi osobami bez ograniczeń
 • Bez reklam innych firm na portalu
 • Zaawansowane wyszukiwanie i przeglądanie nowych profili bez ograniczeń
 • Zobaczyć, kto polubił Cię w grze "Bingo"
 • Dodawanie kontaktów do listy ulubionych
 • Kto odwiedził nasz profil
 • Wysyłanie wirtualnych prezentów
 • I wiele wiecej...

FREE

 • Rejestracja profilu i wypełnienie go
 • Szczegółowe wypełnienie własnego profilu
 • Możliwość wrzucenia swojego zdjecia profilowego
 • Jedna wiadomość dziennie
 • Przeglądanie profili członków
 • Wszyscy członkowie zarejestrowani mogą wykupić abonament Premium
 • Polubić profil użytkownika
 • Zaawansowane wyszukiwanie - OGRANICZONE!
 • Gra w "Bingo" - ograniczone

Portal Sympatia Bezpieczeństwo i ochrona

Korzystanie z serwisu jest bezpieczne, firma działa legalnie na naszym rynku i zapewnia anonimowość swoich użytkowników. Jednak warto zadbać o swoje bezpieczeństwo na własną rękę. W jaki sposób?

 • Nie podawaj swoich danych osobowych jak adres, nazwisko, miejsce pracy, itd.. Bywa tak, że niektóre osoby rejestrują się na portalach randkowych tylko po to, aby wyłudzić pieniądze, drogie prezenty lub poufne informacje. Dane i Informacje podawaj dopiero, w momencie poznania osoby w realu.
 • Nie wysyłaj zdjęć, które są nazbyt osobiste. Mogą one być wykorzystane w zły sposób.

Jeśli interesuje Cię temat bezpieczeństwa w sieci i bezpiecznego randkowania to zapraszam: Bezpieczeństwo na portalach randkowych – Czyli jak bezpiecznie Randkować

Portal Sympatia Cennik członkostwa premium

16
00
Premium 1 miesiąc

 • Odbieranie , wysyłanie wiadomości i wszelkie interakcje z użytkownikami
 • Dodawanie kontaktów do ulubionych
 • Zaawansowane filtry wyszukiwania
 • Informacje kto odwiedził Twój profil i kto polubił
 • Wysyłanie wirtualnych prezentów
 • Opcja czarnej listy
 • Kto polubił Cie w grze bingo
Popular
24
50
Premium na 3 miesiące

 • Wszystkie funkcje planu 1 miesiąc +
 • Zablokuj dostęp do profilu osobom, które nie mają zdjecia
35
00
Premium na 6 miesięcy

 • Wszystkie funkcje planu 1 i 3 miesiace +
 • Decyduj kto odwiedza Twój profil
49
90
Premium 12 miesięcy

 • Wszystkie funkcje planu 1, 3 i 6 miesięcy
Dodatkowo możemy skorzystać z rozszerzenia konta premium :

 • Poczta otwarta, każda zainteresowana Tobą osoba, będzie mogła napisać do Ciebie wiadomość, nawet jeśli nie posiada pakietu premium.
 • Profil zamknięty, Twój profil będzie widoczny tylko dla osób, które spełniają Twoje wymagania. Możesz określić ich płeć, wiek oraz czego szukają na portalu Sympatia.
 • Tylko ze zdjęciem. Jeśli chcesz, żeby Twój profil przeglądały tylko osoby ze zdjęciem, to możesz skorzystać z tego ustawienia.

Ważne: musisz posiadać już aktywne konto premium, aby móc skorzystać z w/w rozszerzeń.

 

Płatność jaka mamy do wyboru to w przypadku planu za 1 i 3 miesiące : SMS , karta płatnicza, przelew tradycyjny, Blik.

W przypadku płatności za 6 miesięcy : karta płatnicza, przelew tradycyjny, blik. Za 12 miesięcy: Przelew, blik.

 

Jeśli nie interesuje Cię funkcja premium, możesz pozostać użytkownikiem z ograniczonymi dostępem do portalu – za darmo.

Portal Sympatia Wady i zalety

Zalety

 • Wyrównana ilość osób różnych płci
 • Możliwość przeglądania profili użytkowników wraz ze zdjęciami
 • Organizowane imprezy i warsztaty dla singli w realu

Wady

 • Ograniczona interakcja z członkami portalu, bez konta premium
 • Duża ilość użytkowników bez zdjęcia
 • Spora ilość profili fejkowych i kont nieaktywnych

Portal Sympatia Pomoc, support i usuwanie konta

Jeśli masz pytania odnośnie korzystania z serwisu i jego warunków, możesz skorzystać z informacji zawartych na portalu, przechodząc do Ustawienia->informacje->Regulamin/Moje prawa. W przypadku, gdy nie znajdziemy odpowiedzi na swoje pytanie, możemy skorzystać z formularzu kontaktowego ustawienia->kontakt .

Jak usunąć konto sympatia?

Jeśli portal nie spełnił naszych oczekiwań lub konto nie jest nam już potrzebne, ponieważ znaleźliśmy to czego szukaliśmy, możemy usunąć swoje konto przechodząc do Ustawienia ->Ustawienia konta-> usuń konto.

 

Portal Sympatia Wersja mobilna / aplikacja

Aplikacja mobilna Sympatia oferuje te same funkcje, co jej odpowiednik w witrynie. Została zaprojektowana, aby zapewnić wszystkim użytkownikom Sympatii szybki i wygodny dostęp do portalu. Funkcje portalu, są zorganizowane jako przejrzyste zakładki do wyboru w dolnej części strony, a ustawienia konta można znaleźć w zwiniętym menu po prawej stronie u dołu, klikając przycisk „więcej”.

W aplikacji mobilnej profile wyświetlane są za pomocą siatki dwukolumnowej. Siatka pokazuje zdjęcia profilowe osób, które zostały wyświetlone przez system wraz z ich nazwami, wiekiem, lokalizacjami. Wyniki zgodności otrzymamy, korzystając z filtrów wyszukiwania zaawansowanego.

Zdjęcie profilowe użytkownika zajmuje większą część ekranu i trzeba przewinąć w dół, aby zobaczyć informacje o jego profilu.

Aplikacje możemy ściągnąć wpisując w wyszukiwarce google: Sympatia – randki, flirt, czat – Aplikacje w Google Play

.

Sympatia Kilka screenshot-ów z wersji mobilnej serwisu (profil bez premium)

Opinia końcowa o portalu Sympatia

Karolina Piotrowicz, blogerka

Sporą wadą portalu jest funkcja premium, którą raczej zmuszeni jesteśmy aktywować, jeśli myślimy o poważnym randkowaniu na tym portalu i jeśli chcemy mieć do niego pełen dostęp. Cena za premium jest niska i otrzymujemy w zamian sporo dodatkowych funkcji serwisu, co jest istotną kwestią. Portal cechuje się dobrą funkcjonalnością i przejrzystością w działaniu i wydawać się może że każdy poradzi sobie w korzystaniu z niego. Ma on pochlebne opinie w internecie, a poznawanie ludzi jest bardzo proste, niezależnie od naszego wykształcenia czy wieku.

Musimy jednak uważać na fikcyjne konta i unikać przekazywania jakichkolwiek danych czy informacji poufnych. Jeśli zachowamy odpowiednią rozwagę z pewnością poznamy tutaj wielu ciekawych ludzi.

Portal sympatia prezentuje historie par, które poznały się na portalu randkowym i obecnie są w szczęśliwym związku, co dodatkowo zwiększa zaufanie do serwisu i jeszcze bardziej nas zachęca do korzystania.

Jeśli korzystałeś z Portalu sympatia pl , to zapraszam Cię do podzielenia się opinią o nim w komentarzach poniżej. Twoja opinia jest szczególnie ważna, aby móc ocenić w pełni portal.

 

Oceń wpis:
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 na 5 możliwych )
Loading...

Dodaj komentarz