Singles 50 opinie recenzje portal randkowy czy warto

Portal randkowy Singles50 – opinie, recenzja, jak korzystać12 minut czytania

Singles50 Recenzja i opinie portalu randkowego

Karolina Piotrowicz
blogerka

Ocena ogólna:

9,1 /10

2

Pozycja na liście

9.1/10

Liczba użytkowników

260 000 +

Design i użyteczność portalu 9/10
91%
Bezpieczeństwo 10/10
100%
Profile i autentyczność 8/10
82%
Szansa na znalezienie partnera 8,4/10
84%
Serwis i obsługa użytkowników 8,6/10
86%
Cena za prakiet V.I.P 8/10
80%

Profile, które zgodziły się na publikacje

41399

Użytkowników online

image1
Marzena, Wiek: 48

online

image2
Ilona, Wiek: 43

online

mariusz2
Mariusz, Wiek: 51

online

Singles50 Słowem wstępu

Singles50 to powiew świeżości, jeśli jesteś na scenie randkowej od dłuższego czasu.
Portal otwiera Cię na szereg możliwości jeśli chodzi o wybór z pośród najbardziej interesujących i ciekawych osób, a także tych bardziej przeciętnych ale również wartych poznania. Kategoria wiekowa, do której skierowany jest ten portal to 40, 50 +. Dzięki nowoczesnym algorytmom dobierającym profile do ich odpowiedników, wkrótce Twój problem ze znalezieniem odpowiedniego
partnera zniknie. Dziennie do portalu dołącza ponad 24 000 nowych użytkowników. Nic więc dziwnego, że tak wielu ludzi lubi Singles50.
Czy to miejsce, w którym spotkasz kogoś wyjątkowego? Dowiedzmy Się.

Singles50 Współczynnik płci

0 %
Kobiet
0 %
Mężczyzn

Singles50 Rejestracja

Proces rejestracji w Singles50 jest zachwycająco prosty. Cała witryna jest przyjazna dla osób, dla których nowa technologia komputerowa to wyzwanie, z którym na codzień muszą się mierzyć. Przejrzystość i czytelność strony pozwala z łatwością, krok po kroku przejść proces rejestracji i zacząć przygodę z poszukiwaniem drugiej połówki.

Po wybraniu hasła i wpisaniu adresu e-mail pojawi się formularz rejestracyjny, który zawiera podstawowe
pytania dotyczące Twojej osobowości, preferencji odnośnie potencjalnego partnera – jego cech wyglądu i charakteru. System prosi także o informacje dotyczące Twojego poziomu wykształcenia i rocznego dochodu z tym że nie musisz odpowiadać na wszystkie pytania. Użytkownicy doceniają fakt, że portal randkowy Singles50 pozwala pominąć niewygodne pytania, a także to jak łatwy w wypełnieniu jest kwestionariusz w nim zawarty.

Podstawowy proces rejestracji zajmuje około dwie minuty. Po tym czasie możesz rozpocząć przeglądanie profili innych użytkowników, a także inni mogą zobaczyć Twój profil w wynikach wyszukiwania i rekomendacjach.

Opcjonalnie można także odpowiedzieć na bardziej szczegółowy zestaw pytań profilowych, tak aby inni członkowie
mogli lepiej poznać Twoją osobę, np. Twoje hobby, ulubione jedzenie czy rodzaj muzyki. Zabawny czterogwiazdkowy system oceny pozwala pokazać jak bardzo podoba nam się konkretny wybór potencjalnego partnera co do jego szczegółowych preferencji.
Możesz także umieścić osobistą notatkę na każdy temat i zakończyć ustawianie swojego profilu, dodając kilka swoich zdjęć.

Singles50 Nasz profil i wyszukiwanie partnera

Gdy staniesz się już pełnoprawnym członkiem portalu Singles50, możesz rozpocząć przeglądanie proponowanych Ci przez algorytm profili lub zdecydować się na wyszukiwanie ich według własnych preferencji. Bardzo udanym rozwiązaniem jest funkcja „Twoja zgodność”, która pokazuje, jak trafna jest proponowana Ci sugestia, a także pomaga zrozumieć, jak działa algorytm Singles50.

W polu „wyniki Twojej osobowości” , znajdziemy wykresy słupkowe, które pokazują, jak kompatybilny jesteś z innymi członkami w różnych obszarach, np. racjonalność vs. emocjonalność, tradycja vs. innowacja oraz obserwacja vs. intuicja. Opcja ta posiada również mały akapit wyjaśniający każdy obszar porównania oraz to, jak oboje jesteście do siebie podobni lub niepodobni. Masz informacje o tym, jaki typ dopasowania jest sugerowany i dlaczego.

Gdy znajdziesz profil, który Ci odpowiada, możesz w niego kliknąć, aby wyświetlić pełne informacje na temat użytkownika. Zobaczysz tutaj wszystkie szczegóły dotyczące tego członka portalu, m. in. profil fizyczny, nawyki związane z piciem lub paleniem, a nawet to, czy dana osoba posiada dzieci.

Podczas gdy Singles50 generuje mnóstwo propozycji dopasowania na podstawie Twojego profilu i odpowiedzi na pytania zawarte w kwestionariuszu, możesz również dostosować kryteria wyszukiwania, przechodząc do karty „Mój profil” i wybrać „Kryteria wyszukiwania”. Możesz tutaj bawić się różnymi opcjami wyszukiwania, w tym wyglądem fizycznym, preferencjami dotyczącymi palenia lub picia, pochodzeniem etnicznym i lokalizacją. Wyszukując według ustalonych przez siebie kryteriów, możesz uzyskać jeszcze trafniej dostosowane wyniki wyszukiwania.

Kolejną zaletą tej witryny kierowanej do osób dojrzałych wiekiem jest to, że jej członkowie są na podobnym etapie życia, doświadczeni, rozumiejący rozterki życia codziennego osób w podobnym do siebie wieku. Docelowe ograniczenie portalu do takiej grupy wiekowej pozwala na szybsze i sprawniejsze poszukiwanie drugiej połówki.

 

0 Lat
Średnia wieku na portalu singles50

Singles50 Funkcje i narzędzia do komunikacji

Darmowy plan ogranicza nam niestety ilość interakcji z potencjalnymi partnerami. Masz możliwość konwersacji z dowolnym członkiem portalu, ale tylko pierwsza wiadomość jest bezpłatna. Wszystkie pozostałe wymagają planu członkostwa Premium.
W dalszym ciągu możesz jednak wypełnić ankietę osobowości i zbudować swój kompletny profil. Kilka możliwości, które otrzymujemy dzięki planowi premium/VIP:

 • Czytaj i pisz nieograniczoną liczbę wiadomości do blisko 260 tyś. członków portalu
 • Oglądaj bez ograniczeń profile innych członków i kontaktuj się z nimi.
 • Funkcja premium ma za zadanie wyeliminować fałszywych użytkowników, którzy nie podchodzą do randkowania poważnie.
 • Kilka pomniejszych funkcji, dzięki którym zyskasz wygodniejsze poruszanie się po portalu i możliwości interakcji z osobami.

FREE

 • Ty decydujesz kto może oglądać Twoje zdjęcia, czy mają być dostępne dla wszystkich, czy tylko ograniczonej i wąskiej grupie odbiorców.
 • Inteligentne dopasowywanie użytkowników o podobnych zainteresowaniach i wartościach. Wystarczy wypełnić prosty, zajmujący kilka minut kwestionariusz, a algorytm znajdzie pasujące osoby do Ciebie.
 • Możesz odkrywać profile użytkowników, które wcześniej nie było na liście proponowanych. Dai lajka tym osoba, które Cie interesują.
 • Aby zwiększyć swoją atrakcyjność i możliwość wyszukania Twojego profilu uzupełnić profil i dodaj kilka zdjęć. Twoja autentyczność wzrośnie kilkukrotnie.

Singles50 Bezpieczeństwo i ochrona

Singles50 to strona, która poważnie traktuje bezpieczeństwo i zapewnia dużą elastyczność w utrzymaniu ochrony Twojego profilu. Na przykład to Ty możesz zdecydować, kto zobaczy Twoje zdjęcie profilowe, a co za tym idzie, wybrani członkowie za Twoją zgodą mogą zobaczyć Twój wizerunek. Ponadto żadna strona trzecia nie ma prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ani treści czatów z innymi członkami.

Bezpieczeństwu sprzyjają również zasady dotyczące ustawiania zdjęć profilowych w Singles50. Nie tylko nie możesz ustawiać niecenzuralnych zdjęć, ale zakazane jest także używanie standardowych, przekłamanych obrazów stockowych, które są dostępne w internecie – takie obrazy natychmiast są usuwane. Oznacza to, że portal zawiera odpowiednie zdjęcia od prawdziwych osób potwierdzające ich wygląd i tożsamość. Jest to bardzo ważna funkcja bezpieczeństwa, ponieważ działa jak rodzaj systemu filtracji w celu wyeliminowania osób podszywających się pod kogoś.

Singles50 używa protokołu SSL do najnowocześniejszej metody szyfrowania, co przez cały czas utrzymuje Twoje dane w chronionej bazie.

Singles50 Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Funkcje portalu są ograniczone
 • Odbieranie i wysyłanie wiadomości
  - ograniczone
 • Dodawanie wyraźnych zdjęć
 • Szybkie przeglądanie profilu
 • Dodawanie kontaktów do ulubionych - ograniczone
20
00
1 miesiąc VIP
 • Odbieranie i wysyłanie wiadomości bez ograniczeń
 • Dodawanie kontaktów do ulubionych
 • Informacje kto odwiedził Twój profil
 • Szybkie przeglądanie i widoczne wszystkie zdjęcia
Popular
79
90
3 miesięcy VIP (miesięcznie)
 • Odbieranie i wysyłanie wiadomości bez ograniczeń
 • Dodawanie kontaktów do ulubionych
 • Informacje kto odwiedził Twój profil
 • Szybkie przeglądanie i widoczne wszystkie zdjęcia
59
90
6 miesięcy VIP (miesięcznie)
 • Odbieranie i wysyłanie wiadomości bez ograniczeń
 • Dodawanie kontaktów do ulubionych
 • Informacje kto odwiedził Twój profil
 • Szybkie przeglądanie i widoczne wszystkie zdjęcia

Singles50 to bezpłatna usługa rejestracji. Oczywiście, podobnie jak wiele innych serwisów randkowych,
jeśli chcesz mieć pełne dostęp i nieograniczone funkcje serwisu, musisz za to zapłacić

Członkostwa premium są dostępne w planach
1-, 3- i 6-miesięcznych i stają się coraz bardziej przystępne, im dłużej je subskrybujesz.

Singles50 Wady i zalety

Zalety

 • Stosunek mężczyzn do kobiet jest proporcjonalny
 • Za sprawą inteligentnego algorytmu, precyzyjne dobranie potencjalnych partnerów
 • Szybki przegląd profili i wyszukiwanie
 • Dodawanie tylko tych informacji o sobie, które uznasz za właściwe
 • Opcjonalne członkostwo VIP

Wady

 • Niektóre funkcje są dostepne tylko i wyłacznie dla użytkowników VIP
 • Skierowany do samotnych, powyżej 40 roku życia
 • Większość użytkowników poszukuje poważnego związku
 • Cena za pakiet VIP / która jest adekwatna do ilości korzyści jakie otrzymujemy. Wiec nie do końca jest to wada, ale wrzucam ją tutaj.

Singles50 Pomoc i support

Singles50 ma przydatną sekcję FAQ, która obejmuje praktycznie wszystko, co musisz wiedzieć o korzystaniu z witryny. Jeśli nadal masz problemy – możesz wysłać wiadomość e-mail do działu support Singles50, a oni na nie odpowiedzą. Oczywiście mamy możliwość usunięcia konta, jeśli portal nie spełni naszych oczekiwań. Wówczas wszystkie nasze dane znikną z bazy serwisu.

Singles50 Opinia końcowa o portalu

Karolina Piotrowicz, blogerka

Singles50 to przyzwoita opcja dla każdego, kto ma ponad 40 lat i szuka przygody lub miłości do końca życia. Portal posiada algorytm do tworzenia odpowiednich sugestii dopasowania, jest łatwy w użyciu i ma wystarczająco dużą bazę członków, aby znaleźć wśród społeczności odpowiednią dla nas osobę. Naprawdę warto zainteresować się kontem Premium, dzięki któremu znacznie zwiększamy swoje szanse na znalezienie idealnego partnera.
Jeśli szukasz portalu wyjątkowego i godnego zaufania – Singles50 jest dobrym wyborem.

Oceń wpis:
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (9 głosów, średnia: 2,67 na 5 możliwych )
Loading...

Dodaj komentarz