sexkontakty opinie recenzja

Portal randkowy Sexkontakty.com – opinie, recenzja15 minut czytania

Karolina Piotrowicz
blogerka

Ocena ogólna:

8,9 /10

3

Pozycja na liście

9/10

Liczba użytkowników

3 800 000 +

Szybka nawigacja

Design i użyteczność portalu 8/10
80%
Bezpieczeństwo 9/10
90%
Profile i autentyczność 9/10
90%
Szansa na znalezienie partnera 9,5/10
95%
Serwis i obsługa użytkowników 9,5/10
95%
Cena za prakiet V.I.P 8,4/10
84%

Dane na podstawie 9048 głosów

Popularne profile

831173

Użytkowników online

Magda
Magda, Wiek: 30

online

zuzanna
Zuzanna, Wiek: 28

online

Kamil
Kamil, Wiek: 33

online

Sexkontakty Słowem wstępu

Szukasz partnerki lub partnera na szybki niezobowiązujący sex? Jesteś już znudzony długimi związkami, w których nic się nie dzieje i wieje nudą ? A może jesteś w związku i chciałbyś doświadczyć czegoś innego, nowego? Wszystko wskazuje na to, że portal randkowy sexkontakty może być miejscem dla Ciebie. Strona jest przeznaczona tylko dla osób w wieku 18+ i jak sama nazwa wskazuje, raczej nie ma co szukać tutaj partnera do poważnego związku, chodź i taka opcja nie jest wykluczona. Strona została stworzona m. in. po to aby łączyć osoby o podobnych fantazjach erotycznych. Pozwala ona przenieść je w rzeczywistość i realne przyjemności, a przy tym zachowując dyskrecje.

Jak w każdym sex-portalu, liczy się odwaga, konkretne zamierzenia i aktywne dążenie do celu, co ułatwia nam ta witryna. Na stronie oczywiście mogą rejestrować się kobiety jak i mężczyźni. Rejestracja jest darmowa, jak w zasadzie w większości portali randkowych.

Współczynnik płci

0 %
Kobiet
0 %
Mężczyzn

Sexkontakty Rejestracja

Przejdźmy więc przez proces rejestracji, który jest banalnie prosty i w kilka chwil dołączysz do jednego z największych sex-portali w Polsce. Do podstawowej rejestracji wystarczy nam adres e-mail i hasło do logowania. Nie musisz podawać nawet swoich danych, dotyczących miejsca zamieszkania czy imienia – na początek wystarczy nam adres e-mail, a resztę danych uzupełnimy, dopiero w drugim etapie, po zarejestrowaniu. Następnie przechodzimy na swoją skrzynkę e-mail, na którą otrzymaliśmy wiadomość z prośbą o aktywowanie swojego konta (jeśli nie otrzymaliśmy wiadomości w ciągu 3 minut, prawdopodobnie znajduje się ona w folderze spam (GMAIL ->WIĘCEJ –> SPAM). Przechodzimy na stronę Sexkontakty, poprzez link w tejże wiadomości i logujemy się. Po pomyślnym zalogowaniu na konto, w pierwszej kolejności musimy wypełnić niezbędne dane, dotyczące wieku i wybrać płeć swoją jak i potencjalnych partnerów, którzy nas interesują. Następnie mamy możliwość uzupełnienia swojego profilu o dodatkowe informacje tj. orientacje seksualną, stan, wagę, wzrost, itp. Możemy oczywiście przeskoczyć ten etap i wypełnić go w późniejszym czasie. W kolejnym kroku administratorzy strony, zachęcają do wrzucenia swojego wyraźnego, najkorzystniejszego zdjęcia profilowego. Należy przejść przez ten etap m. in. w celu wyeliminowania fałszywych kont (zdjęcie jest obowiązkowe dla kobiet). Weryfikacja trwa zwykle 5 minut. Gotowe, Twoje konto jest już założone.

Ważne: Jeśli jesteś kobietą, dla potwierdzenia Twojej tożsamości, należy dodać zdjęcie profilowe z kartką i nazwą swojego profilu , aby udowodnić, że to na prawdę Ty. Plus jest taki, że nie musisz aktywować członkostwa premium. Innymi słowy, jeśli zostaniesz pozytywnie zweryfikowana jako kobieta, masz pełen dostęp do portalu.

Sexkontakty Nasz profil i wyszukiwanie partnera

Gdy nasze konto jest w pełni zweryfikowane, przejdźmy do swojego profilu w celu uzupełnienia szczegółowych informacji, dlaczego? Ponieważ to, co randkowicze piszą o sobie, odrywa bardzo ważną rolę w znajdowaniu partnera. Warto więc, wpisać jak największą ilość informacji o sobie i uzupełnić o większą ilość zdjęć, dzięki temu nasz profil staje się atrakcyjniejszy i wyraźnie wyróżnia się spośród wielu innych. Zadbaj o sekcję związaną ze swoim wyglądem i opisz go możliwie szczegółowo. Faktem jest, że przy doborze odpowiedniego partnera, kierujemy się w pierwszej kolejności jego wyglądem. W przypadku partnerów seksualnych jest to stety, lub niestety podstawowy, najważniejszy element wyboru. Na Sexkontakty nikt nie jest dyskryminowany, jeśli jesteś w związku partnerskim lub małżeńskim, możesz swobodnie korzystać z portalu. Wszak chodzi tu głównie o zaspokajanie swoich fantazji i potrzeb seksualnych, a tutaj ograniczeń być nie powinno.

Poruszanie po naszym koncie jest stosunkowo łatwe i w kilka chwil można się już orientować co i jak. Na stronie głównej mamy zaproponowane osoby z naszych okolic, możemy jednak zmienić te parametry w ustawieniach naszego profilu. Jeśli jednak już na starcie jesteśmy zainteresowani jakimś konkretnym użytkownikiem i spełnia on nasze oczekiwania, wystarczy wejść na jego zdjęcie profilowe, gdzie wyświetli się nam więcej informacji o naszym wyborze. Z tego poziomu mamy do dyspozycji, możliwość nawiązania kontaktu poprzez czat lub dodanie go do naszych „ulubionych” użytkowników portalu jak i dostęp do pełnego opisu profilu.

Przejdźmy teraz do menu naszego konta, gdzie znajdziemy ciekawą opcje „dopasowanie”. Wchodząc tam, mamy możliwość dołączenia do gry, gdzie system losowo, wyszuka na podstawie Twojego miejsca zamieszkania i kilku innych parametrów, potencjalnego partnera, który może do Ciebie pasować. Jeśli jednak z jakichś względów nie spełnia on naszych oczekiwań, możemy kliknąć na czerwony przycisk usuwając go z „proponowanych”. Wówczas nie będzie pojawiał się już w wynikach gry. Twój profil również może uczestniczyć w tej zabawie, jednak w tym celu jak już wspomniałam wyżej, warto dodać swoje zdjęcie i pełny opis profilu.

Jeśli zechcemy wyszukać użytkowników po bardziej sprecyzowanych parametrach, takich jak : wiek, miasto, województwo, stan cywilny, potrzebujemy do tego konta Premium.

18 lata
Średnia wieku członków Sexkontakty

Sexkontakty Funkcje i narzędzia do komunikacji

W sexkontakty, w przeciwieństwie do niektórych tego typu portali możemy stworzyć swój kompletny profil wraz ze zdjęciem już przy standardowym koncie, wystarczy, że jesteśmy zarejestrowani. Możemy również przejrzeć propozycje kontaktów, które system nam zaproponował i nawiązać z nimi interakcję, dodać ich do swoich ulubionych lub po prostu je ocenić.

Mężczyźni mają natomiast pewne ograniczenia , jeśli chodzi o precyzyjne filtry wyszukiwania, możliwości zwiększonej interakcji z naszymi potencjalnymi partnerami, ocenianie profili, ect. Aby móc korzystać z tych funkcji w sposób nieograniczony, mamy obowiązek przejścia do usługi premium. Co otrzymujemy ?

 • Możliwość kontaktowania się z nowymi osobami
 • Możliwość oceniania profili
 • Nieograniczone prowadzenie interakcji i wyszukiwanie partnerów poprzez zaawansowane filtry
 • Dodawanie kontaktów do listy ulubionych
 • Kto odwiedził nasz profil i kto go polubił
 • Przegląd zarejestrowanych osób

FREE

 • Stworzyć konto i wypełnić profil
 • Przeglądanie proponowanych profili z okolic wraz z wyraźnymi zdjęciami
 • Dodawanie wyraźnych zdjęć do swojego profilu
 • Możliwość dodawania profili do "ulubionych"
 • Kontaktowanie się z ograniczoną ilością osób
 • Ograniczone ocenianie profili

Sexkontakty Bezpieczeństwo i ochrona

Nie musimy się martwić o nasze dane osobowe, jak również o e-mail i hasło. Dane są chronione i szyfrowane dzięki m. in. certyfikatom SSL, wiec nie trafią w niepowołane ręce, czy do osób trzecich. Należy jednak pamiętać, żeby dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłać nigdy wiadomości prywatnych ze swoimi danymi osobowymi, ponieważ nigdy do końca nie wiemy, kto znajduje się po drugiej stronie i do kogo one trafią. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności, za tego typu udostępnianie swoich danych. Powinniśmy być także ostrożni gdy mamy do czynienia z kontem, które naszym zdaniem jest podejrzane. Należy je zgłosić do administracji w celu ponownej weryfikacji. W przypadku usunięcia konta.

Każdy użytkownik ma prawo do zgłoszenia żądania o usunięcie danych. Oczywiście wniosek będzie ograniczony zobowiązaniami prawnymi, które mogą wymagać od firmy wydłużenia okresu przechowywania.

Sexkontakty Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Funkcje portalu są ograniczone
 • Ograniczona ilość interakcji w tym czatowanie
 • Dodawanie wyraźnych zdjęć
 • Szybkie przeglądanie profili proponowanych, wraz z zdjęciami
 • Uzupełnienie profilu
 • Możliwość dodawania użytkowników do ulubionych i ocenianie profili


39
90
Premium 1 miesiąc

 • Odbieranie i wysyłanie wiadomości bez ograniczeń
 • Dodawanie kontaktów do ulubionych - bez ograniczeń
 • Zaawansowane filtry wyszukiwania
 • Informacje kto odwiedził Twój profil i kto polubił
 • Szybkie przeglądanie zarejestrowanych osób
Popular
34
90*
Premium 3 miesiące
(*miesięcznie)
 • Odbieranie i wysyłanie wiadomości bez ograniczeń
 • Dodawanie kontaktów do ulubionych - bez ograniczeń
 • Zaawansowane filtry wyszukiwania
 • Informacje kto odwiedził Twój profil i kto polubił
 • Szybkie przeglądanie zarejestrowanych osób
29
90*
Premium 6 miesięcy
(*miesięcznie)
 • Odbieranie i wysyłanie wiadomości bez ograniczeń
 • Dodawanie kontaktów do ulubionych - bez ograniczeń
 • Zaawansowane filtry wyszukiwania
 • Informacje kto odwiedził Twój profil i kto polubił
 • Szybkie przeglądanie zarejestrowanych osób

Jeśli nie interesuje Cię funkcja premium, możesz pozostać jako użytkownik zweryfikowany z ograniczonym dostępem do portalu – za darmo. Sama rejestracja oczywiście też nic nie kosztuje, jak w przypadku większości portalów randkowych.

Jeśli jednak zdecydujesz się mieć pełen dostęp do serwisu , musisz za to zapłacić.

Członkostwa premium są dostępne w planach 1-, 3- i 6-miesięcznych.

Sexkontakty Wady i zalety

Zalety

 • Przeważająca ilość kobiet
 • Portal który liczy ponad 3,8 miliona użytkowników i wciąż rośnie!
 • Można zobaczyć kto jest aktualnie online
 • Lista ulubionych użytkowników
 • Gra w dopasowania partnera
 • Podgląd odwiedzających profil
 • Niskie prawdopodobnieństwo fałszywych kont

Wady

 • Członkostwo nie gwarantuje znalezienie odpowiedniego partnera
 • Ograniczone interakcje bez konta premium
 • Użytkownicy nastawieni raczej na sex-spotkania
 • Opłata za członkostwo premium dla mężczyzn
 • Weryfikacja zdjęć i profilu

Sexkontakty Pomoc, support i usuwanie konta

Jeśli masz problemy z poruszaniem się po portalu lub problem natury technicznej, możesz wysłać wiadomość do administracji na support@sexkontakty.com. Jak już wcześniej wspomniałam istnieje możliwość usunięcia naszego konta SEXKONTAKTY.com, jeśli portal nie spełnił oczekiwań lub konto nie jest nam już potrzebne, ponieważ np. znaleźliśmy to czego szukaliśmy. W tym celu należy również skorzystać z tego samego e-mailu jak wyżej, przechodząc do zakładki „POMOC TECHNICZNA„. Wówczas wszystkie nasze dane znikną z bazy serwisu.

Sexkontakty Wersja mobilna

Wersja mobilna ma taki sam wygląd i funkcje jak wersja przeglądarki na komputerze. Niektórzy powiedzieliby, że funkcje są podstawowe, a inni że usprawnione. Podobnie jak w przypadku wersji na komputerze, wersja mobilna nie posiada reklam. Powiadomienia push są dostępne, więc od razu wiesz, kiedy dostaniesz nowe dopasowanie lub kiedy ktoś chce nawiązać z Tobą interakcje..

Sexkontakty Kilka screenshot-ów z wersji mobilnej, serwisu

Opinia końcowa o portalu Sexkontakty

Karolina Piotrowicz, blogerka

Rynek internetowy, jest już prawie przesycony tradycyjnymi portalami randkowymi, gdzie znaleźć możemy miłość, związek czy relacje. Całe szczęście znalazło się też miejsce dla portali typu sexkontakty.com, gdzie ludzie znajdą partnerów spragnionych sexu, flirtowania czy przygody na jedna noc. To jest jak najbardziej ok. Portal jest ogromny, bo liczy prawie 4 miliony użytkowników, co włącza go do czołówki największych w Polsce. Możesz mieć więc pewność, że znajdziesz tam partnera o podobnych fantazjach i temperamencie erotycznym. Na szczególny plus zasługuje fakt, że kobiety mają darmowy dostęp do konta premium (jedynym warunkiem jest poprawna rejestracja i zweryfikowane konto). Przekłada się to na większą ilość kobiet, niż mężczyzn na portalu (54 do 46 %) . Panowie niestety będą musieli zapłacić za konto premium, jeśli będą chcieli korzystać z wszystkich dobrodziejstw portalu bez ograniczeń – kwota ta nie jest mała.

Podsumowując, w większości, rejestrują się tutaj osoby chcące zaznać nowych doznań seksualnych (nie ważne na jakim etapie życia aktualnie są), które dokładnie wiedzą czego oczekują i gotowi są po to sięgnąć, co czyni portal bardzo otwartym, tolerancyjnym i ogólnie godnym polecenia.

Jeśli jednak nie przekonuje Cię ten portal, zajrzyj do recenzji i opinii flirt.com lub do rankingu najlepszych portali randkowych

Oceń wpis:
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 3,00 na 5 możliwych )
Loading...

Dodaj komentarz