onenightfriend recenzja opinie

Portal Randkowy OneNightFriend – opinie, recenzja 202013 minut czytania

OneNightFriend Recenzja i opinie portalu randkowego

Karolina Piotrowicz
blogerka

Ocena ogólna:

7,0 /10

10

Pozycja na liście

7/10

Liczba użytkowników

200 000 +

Design i użyteczność portalu 9/10
91%
Bezpieczeństwo 7,1/10
71%
Profile i autentyczność 6,0/10
60%
Szansa na znalezienie partnera 7/10
70%
Serwis i obsługa użytkowników 8,1/10
81%
Cena za prakiet V.I.P 7,0/10
70%

Przykładowe Profile

10529

Użytkowników online

IMG_0910
Andżelika, Wiek: 19

online

IMG_0913
Kasia, Wiek: 28

offline

onenightfriend profil
Iwona, Wiek: 19

online

IMG_0893
Mariusz, Wiek: 31

online

OneNightFriend Słowem wstępu

OneNightFriend to portal randkowy, skierowany do osób samotnych (ale nie tylko), poszukujących partnera do niezobowiązującej relacji. Ma ne celu, łączenie ludzi, którzy szukają odskoczni od rutyny dnia codziennego bez dodatkowej presji zobowiązań. Ta strona zdecydowanie nie jest przeznaczona dla osób szukających czegoś poważniejszego. Sugestie dotyczące partnerów, zostaną podane nam na podstawie preferencji wyszukiwania, tudzież wyniki pokażą tylko dostępnych użytkowników, w odległości do 160 km od Twojego aktualnego miejsca pobytu. Na stronie mogą się rejestrować zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Jeśli chciałbyś doświadczyć czegoś nowego i wprowadzić w swoje życie nieco pikanterii, ten portal powinien spełnić Twoje oczekiwania. Przejdźmy wiec do rejestracji.

Współczynnik płci

0 %
Kobiet
0 %
Mężczyzn

OneNightFriend Rejestracja

Proces rejestracji w OneNightFriend jest bardzo prosty i trwa zaledwie 2 minuty. Aby założyć konto wystarczy wybrać płeć swoją jak i potencjalnych partnerów. Następnie podać swój wiek, login wraz z adresem e-mail i już możemy przejść dalej – Twoje konto zostało założone. Po pozytywnym przejściu procesu rejestracji, otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem weryfikującym Twoje konto. (Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź zakładkę spam.)

By nie tracić czasu, dodaj swoje wyraźne zdjęcie. Zwiększy to Twoje szanse na odzew ze strony przeciwnej, użytkownicy chętniej nawiążą z Tobą kontakt. Gdy jesteś już zweryfikowanym użytkownikiem, inni członkowie portalu mogą odbierać od Ciebie wiadomości i odpowiadać na nie, nawet jeśli ich konta ustawione są na tryb pełnego bezpieczeństwa , ale o tym więcej w dalszej części recenzji.

.

OneNightFriend Nasz profil i wyszukiwanie partnera

Po założeniu konta warto zadbać o odpowiedni wygląd swojego profilu. Informacje profilowe użytkownika dotyczą ogólnie aspektów fizycznych, takich jak wiek, kolor włosów, typ sylwetki, waga, wzrost, kolor oczu, tatuaż lub piercing, ale także stylu życia, zarobków czy ewentualnych nałogów. Znajdziemy tam również zakładkę „o mnie” – gdzie umieszczamy bardziej szczegółowe dotyczące nas informacje takie jak pochodzenie etniczne lub poziom naszego wykształcenia itd.
Oczywiście nie wszystkie pola wymagają Twojego uzupełnienia, zawsze możesz wybrać opcję „raczej nie udostępniaj”, jeśli nie jesteś gotowy dzielić się z innymi użytkownikami poszczególnymi informacjami.

Możliwość komunikacji z użytkownikami, jest bardzo ważna w witrynach randkowych. Jeśli członkowie nie mogą przesyłać sobie wiadomości lub są one ograniczone, to cel takich witryn – mija się znacząco. Jeśli szukasz tutaj sex-partnera, powinieneś być gotów dołączyć do konta premium. Pamiętaj, że nawet jeśli uaktualnisz członkostwo premium, może istnieć szansa, że osoba, którą jesteś zainteresowany i do której wysyłasz wiadomość, korzysta tylko z bezpłatnych funkcji. Oznacza to, że odpowiedzi nie są gwarantowane, ponieważ użytkownicy z bezpłatnym, ograniczonym członkostwem nie będą w stanie odpowiedzieć ani zainicjować rozmowy.

Użytkownicy mogą dzielić się swoimi odczuciami i wyrażać swoje myśli w aktualnych statusach. Jednak publikowanie statusów wiąże się z przestrzeganiem obowiązujących reguł. Jeśli nie będziesz postępować zgodnie z wytycznymi dla społeczności, Twój statut może zostać odrzucony. Reguły obejmują m.in. zakaz wprowadzania obraźliwego, wulgarnego języka, wzmianek o narkotykach i innych używkach, linkowania innych stron.

Ciekawostka: Użyj funkcji Tryb bezpieczny, aby kontrolować, kto może wysyłać do Ciebie wiadomości. Tryb Pełny umożliwia wysyłanie wiadomości tylko do zweryfikowanych członków. Tryb podstawowy natomiast – pozwoli wszystkim oglądać i kontaktować się z wszystkimi osobami poza tymi, które oznaczono jako podejrzane (warto zwrócić uwagę na to ustawienie). Pamiętaj, że gdy blokujesz dostęp do informacji o sobie, Ty również nie będziesz miał możliwości zobaczenia informacji o innych użytkownikach.

Sporym problemem z jakim zmagają się administratorzy strony, są fałszywe konta. Fikcyjni użytkownicy dodają jako zdjęcia profilowe wizerunki modelek i celebrytów umieszczane jako swoje własne. Istnieją również podejrzane konta, których status jest cały czas online. Konta, które wydają się podejrzane, można zgłaszać administratorowi witryny za pomocą infolinii lub e-maila w celu dalszego sprawdzenia.

OneNightFriend Funkcje i narzędzia do komunikacji

Będąc użytkownikiem z darmowym planem, mamy możliwość dodania swojego zdjęcia profilowego i video. Możemy skorzystać z wyszukiwarki użytkowników za pomocą podanych przez nas szczegółowych kryteriów, ale funkcja ta jest znacząco ograniczona w wyżej wymienionym planie. Portal daje nam możliwość „lajkowania” zdjęć użytkowników i przekazuje nam informacje, kto przeglądał nasz profil. Niestety funkcje udostępnione nam w planie darmowym nie pozwalają w pełni korzystać z szeregu możliwości jakie daje nam strona, dlatego warto pokusić się o przejście do Planu Premium.

 • Czytaj i pisz nieograniczoną liczbę wiadomości do blisko 200 tyś. członków portalu
 • Oglądaj bez ograniczeń profile innych członków i kontaktuj się z nimi.
 • Wyświetlanie zdjęć członków w jakości Full HD
 • Możliwość udostępniania zdjęć i video na czacie
 • Wyświetlanie pełnych wyników wyszukiwania

FREE

 • Logowanie się
 • Przesyłanie zdjęć i filmów, dzięki którym użytkownicy chętniej nawiazują kontakt. Twoja autentyczność wzrośnie.
 • Możesz lajkowac zdjęcia tym osoba, które Cie interesują, ale ich ilość jest ograniczona.
 • Wyszukiwanie członków jest standardowe

OneNightFriend Bezpieczeństwo i ochrona

Jak już wcześniej wspomniałam OneNightFriend daje nam funkcje trybu bezpieczeństwa i pozwala określić, kto może zaglądać na nasz profil i wysyłać do nas wiadomości. Ponadto pozwala chronić siebie i zgłaszać administratorom niezgodne z regulaminem zachowania. Możesz to zrobić w łatwy sposób, klikając na nazwę użytkownika i wybierając opcje „zgłoś” na jego profilu.

Możesz również ustawić na swoim profilu „tryb przyzwoitości”, gdzie to Ty decydujesz, czy chcesz oglądać wszystkie zdjęcia z nagością włącznie, lub czy ograniczasz się do materiałów „cenzurowanych” pokazujących tylko ujęcia głowy i ramion oraz uśmiechów użytkowników.

Na stronie obowiązuje bezwzględny zakaz, dodawania filmów oraz zdjęć o tematyce brutalnej lub nieprzyzwoitej.

OneNightFriend używa również protokołu SSL do najnowocześniejszego szyfrowania . Można go natomiast rozszerzyć do „bardziej” bezpiecznego, kupując pakiet Premium „lepsza ochrona”, dzięki któremu zyskujemy też możliwość przeglądania strony w trybie Incognito.

OneNightFriend nie daje możliwości ustawiania statusu swoich profili jako prywatne. Jeśli jednak nie chcesz publikować niektórych informacji o sobie, możesz po prostu nie odpowiadać na konkretne pytania. Pamiętaj, że aby zobaczyć odpowiedzi użytkowników na poszczególne pytania, najpierw sam musisz odpowiedzieć na swoje.

OneNightFriend Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Funkcje portalu są ograniczone
 • Odbieranie i wysyłanie wiadomości
  - ograniczone
 • Dodawanie zdjęć i video
 • Przeglądanie profili
 • Dodawanie kontaktów do ulubionych - ograniczone
 • Informacje kto odwiedził Twój profil1
07
dziennie / pakiet VIP
 • Odbieranie i wysyłanie wiadomości bez ograniczeń
 • Dodawanie kontaktów do ulubionych - bez ograniczeń
 • Szybkie przeglądanie i widoczne wszystkie zdjęcia HD - możliwość przeglądania profili INCOGNITO
 • Większa widoczność w wyszukiwarce


Popular
0
75
dziennie / czatoholik
 • Top pozycja w komunikatorze
 • Większa widoczność w wyszukiwarce
 • Otrzymujesz potwierdzenie przeczytania wiadomości
 • 5x wiecej obejrzeń
0
71
dziennie / Lepsza ochrona
 • Szyfrowanie HTTPS
 • Przeglądanie profili INCOGNITO
 • Automatyczne usuwanie historii

Członkostwo premium jest dostępne w dwóch planach. Możesz skorzystać z Pakietu Premium, który obejmuje szereg przywilejów i jest odnawiany codziennie. Z konta automatycznie pobierana jest wyżej podana kwota, a Ty możesz skupić się wyłącznie na szukaniu osoby, z którą umilisz sobie swój czas. Możemy też ograniczyć użytkowanie portalu tylko do czat-u i spróbować tej drogi znalezienia partnera – opłata relatywnie zmniejszy się, ale i w tym przypadku, kwota będzie pobierana z podanego numeru karty codziennie. Warto więc, Przed dokonaniem płatności dowiedzieć się, gdzie możesz łatwo anulować członkostwo premium OneNightFriend.

OneNightFriend Wady i zalety

Zalety

 • Rozbudowana aplikacja na smartfony
 • Podgląd użytkowników online
 • Dodawanie użytkowników do ulubionych
 • Możliwość dodawania video

Wady

 • Niektóre funkcje są dostepne tylko i wyłacznie dla użytkowników VIP
 • Oczekiwanie na zatwierdzenie informacji o sobie i zdjęć
 • Trzeba liczyć się z nieprawdziwymi kontami, tzw. Fake konta
 • Cena za pakiet Premium

OneNightFriend Wersja mobilna/ aplikacja

Wersja mobilna jest prosta i bardzo łatwa w użyciu. Jest to w zasadzie wersja komputerowa, ale dostępna na urządzenia mobilne. Obie te wersje nie różnią się od siebie znacząco. Zaletą wersji mobilnej jest to, że jest łatwiejsza w dostępie, a pod względem funkcji odpowiada wersji komputerowej.

Możesz wypróbować wersję mobilną za darmo, ponieważ jest ona dostępna tylko w przeglądarce. Pliki do pobrania nie są potrzebne. Wprowadź swój adres e-mail / nazwę użytkownika i hasło, aby zalogować się na telefonie, i możesz zacząć.

Jeśli chodzi o użyteczność wersji mobilnej, strona ładuje się szybciej i zapewnia łatwiejszy dostęp do funkcji, niż w wersji strony na komputerze, ponieważ wszystko jest na stronie głównej. Dzięki swej funkcjonalności, strona w wersji mobilnej jest czytelna i uporządkowana.

OneNightFriend Pomoc, support i usuwanie konta

OneNightFriend ma przydatną sekcję FAQ, która obejmuje prawie wszystko, co musisz wiedzieć o korzystaniu z witryny. Jeśli nadal masz problemy – możesz wysłać wiadomość e-mail do supportu, a tam uzyskasz pomoc. Dodatkowo mamy możliwość usunięcia konta, poprzez wysłanie wiadomości e-mail do administracji support@onenightfriend.com. Wówczas wszystkie nasze dane znikną z bazy serwisu.

OneNightFriend Opinia końcowa o portalu

Karolina Piotrowicz, blogerka

OneNightFriend bez wątpienia jest portalem, który stworzony jest tylko po to, by czerpać zyski z subskrypcji konta premium. Podczas mojego krótkiego pobytu na stronie, byłam w stanie oszacować, że spora ilość profili jest nieaktywna lub, że profile te są własnością administratora strony. Oznacza to, że OneNightFriend jest kolejną witryną, która wykorzystuje fałszywe profile i chatboty, aby zachęcić mężczyzn do płacenia za członkostwo. Kiedy dzieją się takie rzeczy, bardzo trudno jest mieć pozytywną opinie o tego typu stronach. Nie twierdze , że nie da się znaleźć tam odpowiedniego partnera, ale będzie trzeba uzbroić się w cierpliwość przy selekcji profili. Jeśli więc nie jesteś przekonany co do tego portalu zawsze możesz sprawdzić nasz ranking portali randkowych. Kto wie? Możesz tam znajdziesz portal, dopasowany do Twoich potrzeb.

Oceń wpis:
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 na 5 możliwych )
Loading...

Dodaj komentarz