IAmNaughty opinie recenzja 2020

Portal randkowy IAmNaughty – Opinie Recenzja 202011 minut czytania

IAmNaughty Recenzja i opinia portalu randkowego

Ocena ogólna:

6,9 /10

6.9/10

Liczba użytkowników

300 000 +

Design i użyteczność portalu 9/10
91%
Bezpieczeństwo 8,5/10
85%
Profile i autentyczność 5,5/10
55%
Szansa na znalezienie partnera 6/10
60%
Serwis i obsługa użytkowników 8,1/10
81%
Cena za prakiet V.I.P 6,5/10
65%

Przykładowe Profile

12712

Użytkowników online

IMG_0910
Sylwia, Wiek: 24

online

IMG_0913
Barbara, Wiek: 33

offline

onenightfriend profil
Sylwia, Wiek: 21

online

IMG_0893
Wojtek, Wiek: 33

online

IAmNaughty Słowem wstępu

Portal typu casual dating, który ma za zadanie umożliwić Ci kontakt z samotnymi singlami o podobnych poglądach i upodobaniach. Serwis jest prowadzony przez brytyjską firmę z siedzibą na Wyspach Dziewiczych, Bulova Invest Ltd., która projektuje i utrzymuje serwisy randkowe w różnych niszach i dla różnych grup odbiorców.

Dzięki IAmNaughty szybko znajdziesz partnera którego poszukujesz na sex randkę. Pomogą Ci w tym darmowe i wysokie jakości funkcje, które oferuje serwis.

Jeśli interesują Cię związki bez zobowiązań, to koniecznie sprawdź moją opinie i zobacz – czy i jak – IAmNaughty dostarczy Ci najbardziej odpowiednich partnerów do Twoich seksualnych potrzeb, możliwie najbliżej Twojej okolicy.

Z tego artykułu dowiesz się:

 1. Czy ta strona jest warta sprawdzenia? 
 2. Czy jest to platforma randkowa online jak każda inna, która oszukuje ludzi i „zdziera” pieniądzem nie dając nic w zamian ? 

Przeczytaj dalej jak zebrałam najważniejsze informacje o IAmNaughty dla Ciebie i podejmij decyzję czy warto założyć konto.

Współczynnik płci

0 %
Kobiet
0 %
Mężczyzn

IAmNaughty Rejestracja

IAmNaughty rejestracja konto
IAmNaughty rejestracja konto

Założenie konta na witrynie IAmNaughty jest darmowe i wymaga zaledwie kilku podstawowych informacji. Podczas tego procesu, konieczne będzie ujawnienie takich danych jak: wiek, płeć, adres e-mail, pożądane hasło i lokalizacja. Możesz założyć konto jako heteroseksualny mężczyzna lub kobieta, albo osoba poszukująca partnera tej samej płci. Następnie możesz odpowiedzieć na kwestionariusz Twojej osobowości, ale nie musisz jeśli nie chcesz .

Od tej pory Twoje konto zostanie pomyślnie utworzone. Nie będziesz jednak mógł korzystać z niego, dopóki nie zweryfikujesz adresu e-mail użytego do rejestracji. Aby to zrobić, musisz wprowadzić kod aktywacyjny, który otrzymałeś na swoją skrzynkę e-mail (Sprawdź spam)

Możesz także kliknąć w link aktywacyjny.

Wgraj swoje zdjęcie:

Administratorzy strony wyświetlają każdy obraz/zdjęcie przesłany na stronę. Możesz pominąć dodawanie głównego zdjęcia podczas rejestracji, ale w przypadku gdy je wgrasz, upewnij się że wybrałeś zdjęcie, które pokazuje Twoją twarz, a nie innych ludzi. Zostanie ono sprawdzone pod kątem treści pornograficznych, obraźliwych gestów, naruszenia praw autorskich oraz osobistych danych kontaktowych.

IAmNaughty Nasz profil i wyszukiwanie partnera

Strony profilu innych użytkowników nie będą zbyt pomocne, jeśli chcesz poznać bliżej osobowość innego członka, będziesz musiał poprosić o więcej informacji.

Sekcje udostępnione przez stronę są wystarczające, ale członkowie nie wypełniają ich informacjami dot. osobowości (kwestionariusz przy rejestracji).

Ponieważ członkowie IAmNaughty są głównie tutaj po krótkoterminowe związki i seks relacje na jedną noc, albumy ze zdjęciami są często wystarczające, aby zdecydować czy partner nam odpowiada.

Domyślne sekcje, które można zobaczyć wewnątrz profilu IAmNaughty:

 1. Dane osobowe
 2. Fotografie
 3. Lokalizacja
 4. Preferencje dotyczące relacji
 5. Atrybuty ciała

Możesz również poprosić członka o podanie dodatkowych informacji, klikając na przycisk „Poproś o więcej” znajdujący się pod każdą sekcją. Musisz jednak mieć co najmniej jedno zdjęcie na swoim profilu, aby to zrobić.

IAmNaughty Funkcje i narzędzia do komunikacji

Na IAmNaughty znajdziesz podstawowe funkcje komunikacyjne. Możesz korzystać z czatu, aby kontaktować się z innymi użytkownikami na łamach forum. Jest to jedna z wielu funkcji, jaką dysponuje IAmNaughty, która Cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników. 

Możesz wysyłać zdjęcia i filmy wideo za pomocą funkcji czatu. Jest to dobra metoda, by zachęcić innych użytkowników do kontaktu prywatnego z Tobą. Wówczas Flirtowanie jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze, ale stanie się dostępne dla Ciebie dopiero po uaktualnieniu konta do wersji premium.

Natomiast jeśli chodzi o darmowe rzeczy, które możesz zrobić w zakresie komunikacji, to  wypróbuj funkcję „Like Gallery”. To działa jak gra, w której oceniasz zdjęcie innego członka, czy Ci się podoba, czy też nie. Jeśli zalajkujesz dane zdjęcie użytkownika, który Ci się spodobał, zostanie on o tym powiadomiony i masz większe szanse na nawiązanie kontaktu, nie wychodząc z większą inicjatywą!

Like Gallery jest jedną z funkcji, która pomoże Ci mieć w zasadzie nieograniczoną ilość interakcji z innymi użytkownikami. Biorąc pod uwagę ilość osób, która znajduje się na portalu.

Funkcji komunikacyjnych jest wystarczająco dużo w serwisie, by móc swobodnie rozmawiać z ludźmi. Ale poleganie na darmowym członkostwie może nie wystarczyć i być problematyczne ze względu na ograniczenia i limity.

Ważne: Jako użytkownik bez planu premium, możesz skorzystać z 5 wiadomości dziennie do różnych użytkowników, ale nie więcej niż 1 wiadomość każdemu. 

 • Czytaj i pisz nieograniczoną liczbę wiadomości
 • Nieograniczony czat
 • Przeglądanie zdjęć użytkowników bez limitów w najwyższej rozdzielczości.

FREE

 • Założenie konta
 • Przeglądanie profili użytkowników - częściowo.
 • "Lajkowanie" zdjęć.

IAmNaughty Bezpieczeństwo i ochrona

Jak już wcześniej wspomniałam IAmNaughty daje nam funkcje trybu bezpieczeństwa i pozwala określić, kto może zaglądać na nasz profil i wysyłać do nas wiadomości. Możesz blokować użytkowników, od których nie życzysz sobie wiadomości i interakcji.

Standardowo, obowiązuje bezwzględny zakaz dodawania filmów oraz zdjęć o tematyce brutalnej, a użytkownicy którzy to robią, są natychmiast banowani.

IAmNaughty używa również protokołu SSL do najnowocześniejszego szyfrowania haseł i danych. Dzięki temu możesz być bezpieczny, że Twoje dane są bezpieczne. 

IAmNoughty Cennik członkostwa VIP

19
99
1 miesiąc / pakiet VIP
 • Zdjęcia w pełnym wymiarze
 • Powiadomienia o inteligentnych dopasowaniach przez algorytm
 • Oglądanie sekcji "szukam" w profilach
 • Zaawansowane wyszukiwanie i propozycje kontaktów
 • Oglądanie filmów wideo innych użytkowników
Popular
23
62
3 miesiące
 • + Funkcja "kto mnie polubił"
 • Lepszy system bezpieczeństwa

20
99
6 miesięcy
 • + Funkcja "Usuń historię czatu"
 • Zwiększenie naszej popularności w Galerii ulubionych
PremiumKwotaRazem
 
1 Miesiąc19,99 € / Miesiąc19.99 Euro
3 Miesiąc26,62 € / Miesiąc79,86 Euro
6 Miesięcy20,99 €/ Miesiąc125,94 Euro
IAmNaughty konto premium jak usunąć
IAmNaughty konto premium jak usunąć

Możesz otrzymać 3-dniowy, próbny pakiet członkowski premium za jedyne 0,38 euro/dziennie. Jako pełnoprawny członek będziesz uprawniony do następujących funkcji:

 • Wysyłać nieograniczone wiadomości na czacie/ wiadomości prywatne
 • Zobaczyć główne zdjęcia w pełnym rozmiarze – Odblokuj informację „Szukam”.
 • Zostaną Ci odblokowane rozszerzone filtry wyszukiwania zaawansowanego
  (Wsparcie Premium 24/7)
 • Będziesz miał możliwość Udostępniania zdjęć i filmów na czacie

IAmNaughty Wady i zalety

Zalety

 • Rozbudowana wersja na smartfony
 • Codziennie aktualizowana lista "proponowanych kontaktów", które są dopasowane przez algorytm.
 • Lajkowanie zdjęć
 • Możliwość dodawania video na czacie

Wady

 • Niektóre funkcje są dostępne tylko i wyłącznie dla użytkowników VIP/Premium
 • Dużo fałszywych kont
 • Cena za pakiet Premium

IAmNaughty Wersja mobilna/ aplikacja

IAmNaughty nie posiada w tej chwili aplikacji dedykowanej, ale wszystkie jej funkcje są dostępne za pośrednictwem mobilnej wersji strony. Można ją otworzyć za pomocą dowolnego telefonu poprzez przeglądarkę mobilną. Wystarczy, że przejdziesz do IAmNaughty tak, jak przy użyciu tradycyjnej przeglądarki w Twoim komputerze, a witryna automatycznie dostosuje  się do wersji mobilnej.

IAmNaughty Pomoc, support i usuwanie konta

IAmNaughty posiada sekcję Faq, którą z łatwością znajdziesz na stronie portalu. Znajdziesz tam większość odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Dodatkowo możesz skorzystać z e-mail i napisać wiadomość bezpośrednio do supportu : Profil – > Napisz do nas. 

Jak usunąć konto na IAmNaughty ? Musisz zalogować się do internetowej wersji strony (nie zrobisz tego z poziomu mobilnego), następnie kliknij swój awatar – > Moje ustawienia i z rozwijanego menu naciśnij „usuń konto„. Postępuj z zgodnie z dalszymi instrukcjami. 

Jak anulować subskrypcje premium i płatność w IAmNaughty? Przejdź do wersji strony internetowej (np. komputer) , kliknij w swój awatar -> Moje ustawienia – > Historia płatności -> Wyłącz pakiet, postępuj zgodnie z instrukcjami.

Jak odzyskać pieniądze z portalu randkowego IAmNaughty ? Wyślij wiadomość do suportu/Administracji z prośbą o zwrot. Potrzebujesz takie dane jak:

 • Imię i nazwisko
 • Data/kwota transakcji
 • Sześć pierwszych i cztery ostatnie cyfry obciążonej karty
 • Nazwa witryny: w tym przypadku IAmNaughty
 • E-mail z którego się zarejestrowałeś
 • Powód ubiegania się o zwrot ( Tutaj zalecam mieć dobry powód, ubiegając się o zwrot. Chętnie pomogę w tym temacie. Napisz do mnie :))

IAmNaughty Opinia końcowa o portalu

Karolina Piotrowicz, blogerka

Portal IAmNaughty zachęca swoja przejrzystością i jasnymi warunkami korzystania z portalu. Miej jednak na uwadze, że witryna ta do złudzenia przypomina OneNightFriend – tutaj znajdziesz recenzje tego portalu , który w mojej ocenie okazał się portalem typowo nastawionym na „zdzieranie” pieniędzy z nieświadomych użytkowników. Podobnie jak w przypadku ONF, portal IAN, wydaje się portalem z bardzo dużą ilością fałszywych profili co może odpychać. Przez 24 godziny pobytu tutaj, otrzymałam masę wiadomości i zainteresowania moją osobą, a nawet nie dodałam zdjęcia profilowego. Wiadomości były podobne do siebie, oraz nienaturalne – jakby pisane przez bot-y.

Na pochwałę zasługuje możliwość przetestowania 3-dniowego pakietu premium, osobiście uważam że to bardzo dobra praktyka, którą powinien udostępniać każdy portal randkowy. Nie kupujemy wówczas przysłowiowego kota w worku, za miesiąc płatności z góry.

Jeśli masz jakieś doświadczenie z tym portalem, koniecznie się nim podziel w komentarzu poniżej.

Dodaj komentarz