Portal randkowy flirt jednarandka.pl

Portal Randkowy Flirt.com – opinie, porady, jak korzystać, Recenzja15 minut czytania

Flirt.com Recenzja i opinie portalu randkowego

Karolina Piotrowicz
blogerka

Ocena ogólna:

8,7 /10

5

Pozycja na liście

8.7/10

Liczba użytkowników

1 milion +

Szybka nawigacja
Design i użyteczność portalu 8/10
80%
Bezpieczeństwo 9/10
90%
Profile i autentyczność 7.9/10
79%
Szansa na znalezienie partnera 9,5/10
95%
Serwis i obsługa użytkowników 9,5/10
95%
Cena za prakiet V.I.P 7,8/10
78%

Dane na podstawie 4498 głosów

Przykładowe profile

52649

Użytkowników online

3
Paulina, Wiek: 30
Szuka partnera

online

Flirt.com - recenzja opinie
Lidia, Wiek: 32
Szuka chłopaka

online

2
Darek, Wiek: 30
Szuka dziewczyny

online

Flirt.com Słowem wstępu

Flirt.com jest to strona bardzo zbliżona do sexkontakty oraz erodate i również kładzie ona nacisk na spotkania erotyczne (chodź nie tylko). Strona Została założona w roku 2009 i od tego czasu zdążyła zgromadzić ponad milion unikalnych użytkowników, którzy codziennie korzystają z tego serwisu. Strona skupia użytkowników w przedziale wiekowym miedzy 18 a 78 rokiem życia. Natomiast średnia wieku osób na tym portalu, to 32 lata dla kobiet i 34  dla mężczyzn.

Flirt.com postanowił, że użytkownicy mogą sami przetestować wszystkie funkcje portalu i ocenić czy warto korzystać z niego, uruchomiając 3-dniową usługę próbną premium, która kosztuje 5 zł. Mają też program gwarancji satysfakcji, który pozwala użytkownikom ubiegać się o częściowy zwrot pieniędzy, jeśli z jakiś powodów nie spodobała nam się strona. Brzmi to uczciwie i każdy portal randkowy powinien brać przykład z stosowania takiej polityki.

Jeśli korzystasz już z portalu Flirt.com, to zapraszam do sekcji komentarzy i wyrażenia własnej opinii lub zapoznanie się z opiniami innych użytkowników portalu, jeśli masz wątpliwości czy zakładać konto członkowskie na stronie. Każda uwaga jest cenna dla innych jak i dla mnie, ponieważ dzięki temu mogę na bieżąco aktualizować, ranking portali randkowych 2020 .

Jeśli chcesz wypróbować Flirt.com, przeczytaj tę recenzję do końca, wraz z moją opinia końcową i podejmij na spokojnie decyzje, czy ta strona jest warta sprawdzenia, czy nie.

Portal randkowy flirt jednarandka.pl
Odtwórz wideo

Współczynnik płci

0 %
Kobiet
0 %
Mężczyzn

Flirt.com Rejestracja

Rejestracja konta jest szybkim i łatwym procesem i trwa nie więcej niż 3 minuty. Podczas rejestracji nie musimy podawać zbyt wielu danych i wypełniać 15 minutowych testów. Wypełniamy jedynie formularz danych, gdzie wybieramy naszą płeć oraz płeć którą jesteśmy zainteresowani, następnie nasz wiek i kod pocztowy. Flirt nie sprawdza, czy kod pocztowy jest prawidłowy, więc każdy może utworzyć konto z dowolnym kodem pocztowym. Należy jednak pamiętać, że wszystkie proponowane osoby na stronie głównej, są DO określonej ilości kilometrów od naszego adresu pocztowego .

Załóżmy, że przeszliśmy przez etap adresu pocztowego, więc teraz pozostało nam wypełnić pole z naszym adresem e-mail i hasłem do logowania na konto. Twój adres musi być autentyczny i prawidłowy, ponieważ na jego podstawie przeprowadzana jest aktywacja konta, którą musimy wykonać – to jest kolejny krok. W ciągu 3 minut otrzymasz na swoja skrzynkę pocztową wiadomość od flirt.com. Wystarczy, że klikniesz w link/ przycisk „Potwierdź adres e-mail” – Twoje konto jest już utworzone.

Jeśli natomiast nic nie dotarło, warto sprawdzić czy wiadomość nie trafiła do katalogu Spam, lub wyświetlić wszystkie wiadomości z wszystkich katalogów skrzynki pocztowej.

 

Baner Flirt - Portal Randkowy

Flirt.com Nasz profil i wyszukiwanie partnera

Jeśli zalogujemy się na nasze konto po raz pierwszy, flirt zaproponuje nam, żebyśmy wrzucili własne zdjęcie profilowe. Warto wrzucić takie zdjęcie, ponieważ wzbudzimy większe zainteresowanie wśród użytkowników portalu. Możemy oczywiście pominąć tą sugestie i przejść dalej.

Nasz główny panel jest całkiem schludny i przejrzysty. Zdjęcia profilowe osób proponowanych dla nas , maja duże wymiary co ułatwia ich sprawne przeglądanie. Wchodząc na profil interesującego nas użytkownika, mamy możliwość kontaktu z nim poprzez czat. Jako zwykły członek portalu, mamy do dyspozycji 5 bezpłatnych czatów do pięciu różnych osób, a ich odpowiedzi i kolejne wiadomości są zablokowane dla męskiej części użytkowników. Możesz jednak przejść na członkostwo premium i znieść te ograniczenia. Kobiety natomiast mogą bezpłatnie odpowiadać na wiadomości innych użytkowników, po uprzednim zweryfikowaniu swojej tożsamości.

Przechodząc do naszego menu a następnie do „galeria ulubionych”, możemy skorzystać z gry „ruletka”. Zostanie losowo wyświetlone zdjęcie profilowe (osoby blisko Ciebie), które możesz polubić klikając serce lub przycisk „X”, co oznacza, że nie interesuje Cie ta osoba i chcesz przejść do następnej. Wszystkie osoby, które zaakceptujesz zostaną automatycznie dodane do sekcji „pełne dopasowania” i zostaną o tym poinformowane! W tej sekcji również będą wyświetlone osoby, które polubiły Ciebie i są Tobą zainteresowane.

Jeśli mamy ochotę, możesz przejść do zaawansowanej wyszukiwarki i skorzystać z jej funkcji nawet jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem (czyt. bez premium). Spośród funkcji wyszukiwarki, możesz wybrać takie parametry jak: pochodzenie, typ sylwetki, kolor oczu, tatuaże – czyli raczej standard. Ale absolutnym hitem jest to, że możemy wyszukać idealną osobę po rodzaju zdjęcia! Tutaj możemy również określić od jakiej odległości naszego miejsca zamieszkania, mają wyświetlać się proponowane osoby. Warto wejść i pobawić się tymi parametrami, aby jeszcze lepiej dopasować do siebie przyszłego partnera.

Przejdźmy teraz do Twojego profilu, aby go zedytować i uczynić atrakcyjniejszym dla innych użytkowników. Jak już wspomniałam wyżej warto wrzucić swoje zdjęcie profilowe, a następnie przejść do zakładki „informacje” i uzupełnić dane dotyczące naszego wyglądu i w kilku zdaniach opisać swoja osobę, aby zachęcić użytkowników do kontaktu z nami. Jeśli przewertujesz wszystkie ustawienia dotyczące Twojego profilu i ustawisz to, co według Ciebie jest słuszne i z czym warto się podzielić, znajdziesz prawdopodobnie również zakładkę „Tryb nieprzyzwoity”. Służy on do ustawienia i określenia rodzaju naszego konta, a mianowicie tego czy chcemy konto o charakterze erotycznym z roznegliżowanymi osobami w propozycjach, czy ma zostać on nieco stonowany lub całkowicie pozostać kontem bez nagości, a zdjęcia mają pokazywać jedynie ujęcia głowy i ramion.

 

18 lata
Średnia wieku członków Flirt.com

Flirt.com Funkcje i narzędzia do komunikacji

Rozwiązana, które zostały zastosowane na stronie, wymagają chwili, aby je zrozumieć. Ale szybko nabierzesz biegłość w ich obsłudze. 

Serwis do swobodnego poruszania się i korzystania ze wszystkich funkcji, zachęca nas do zakupu konta premium. Poniżej przedstawiam możliwości, jakie zostaną oddane w nasze ręce:

 • Możliwość kontaktowania się z dowolnymi osobami - bez ograniczeń, poprzez czat prywatny oraz ogólny
 • Zaawansowane wyszukiwanie partnerów, przeglądanie profili i wszystkich ich zdjęć
 • Udostępnianie zdjęć i filmów na czacie prywatnym

FREE

 • Rejestracja konta
 • Szczegółowe wypełnienie naszego profilu
 • Zaawansowane wyszukiwanie partnerów
 • Możliwość wysłania wiadomości do dowolnego użytkownika (max. 5)
 • Możliwość dodania swojego zdjecia profilowego
 • Lista rekomendowanych partnerów z okolic (aktualizowana)
 • Przeglądanie profili członków
 • Kto nas polubił i kto odwiedził nasz profil
 • Możemy polubić profil użytkownika i dodać do ulubionych
 • Możemy dopasować użytkownika do siebie, korzystając z gry "ruletka".
 • Przeglądać czat ogólny
 • Wszyscy członkowie zarejestrowani na stronie Flirt.com, mogą wykupić abonament Premium

To najważniejsze cechy kont. Jak widać jest to jeden z nielicznych portali randkowych, który udostępnia nam sporo funkcji, całkowicie za darmo.

Flirt.com Cennik członkostwa VIP - porównanie

3-dniowy okres próbny, który kosztuje 1,40 dziennie!

Darmowe konto

 • Ograniczone wysyłanie wiadomości - max. 5 użytkowników
 • Nie widać galerii zdjęć proponowanych osób - tylko profilowe.
 • Nie można zobaczyć treści wiadomości którą otrzymaliśmy
 • Ograniczony dostęp do czatu ogólnego
ZŁ44.99
31
49
Premium 1 miesiąc
 • Odbieranie , wysyłanie wiadomości i wszelkie interakcje z użytkownikami - be ograniczeń
 • Dostęp do czatów tj: “Niegrzeczna, ale Posłuszna” , “Świństwa i fetysze”
 • Przeglądanie wszystkich profili i galerii zdjęć w pełnym rozmiarze
 • Udostępnianie zdjęć i video innym użytkownikom
 • Możliwość przeglądania profili anonimowo
Popular
ZŁ28.99
20
29*
Premium 3 miesiące (*miesięcznie)
 • Odbieranie , wysyłanie wiadomości i wszelkie interakcje z użytkownikami - be ograniczeń
 • Dostęp do czatów tj: “Niegrzeczna, ale Posłuszna” , "Świństwa i fetysze"
 • Przeglądanie wszystkich profili i galerii zdjęć
 • Udostępnianie zdjęć i video innym użytkownikom
 • Możliwość przeglądania profili anonimowo
ZŁ17.13
11
99*
Premium 6 miesięcy (*miesięcznie)
 • Odbieranie , wysyłanie wiadomości i wszelkie interakcje z użytkownikami - be ograniczeń
 • Dostęp do czatów tj: “Niegrzeczna, ale Posłuszna” , “Świństwa i fetysze”
 • Przeglądanie wszystkich profili i galerii zdjęć
 • Udostępnianie zdjęć i video innym użytkownikom
 • Możliwość przeglądania profili anonimowo


Flirt.com Dodatkowo oferuje 3-dniowy okres próbny, który kosztuje 1.40 dziennie. Ale musisz pamiętać o tym, że jeśli nie zrezygnujesz z niego pod koniec 3- dniowego okresu próbnego, zostanie on automatycznie zamieniony na subskrypcję miesięczną w cenie 44.99 zł

Członkostwa premium są dostępne w planach 1-, 3- i 6-miesięcznych.

Pamiętaj, że domyślnie podczas dokonywania płatności karta za konto premium, zaznaczony jest bezpłatny, tygodniowy, dostęp do filmów na sexyhdvideo.com . Jeśli się zgadzasz, to po tygodniu wolny dostęp zostanie zmieniony automatycznie na pakiet 56.95zł i co miesiąc odnawiany, aż do momentu anulowania! Możesz odznaczyć tą opcje jeśli Cie nie interesuje!

Flirt.com Bezpieczeństwo i ochrona

Jeśli wątpisz w swoje bezpieczeństwo na flirt.com, to nie masz czego się obawia, bo administracja na bieżąco weryfikuje podejrzane konta w serwisie, a uwierz mi że sporo się ich tworzy każdego dnia. Ci, którzy nie traktują poważnie serwisów randkowych takich jak flirt.com, podszywając się pod osoby, nie mają czego tutaj szukać.

Strona dba o nasze dane osobowe i hasła dzięki licznym zabezpieczeniom strony, wiec nie musimy się martwić że trafią one w niepowołane ręce, tyczy się to również prywatnych wiadomości. Nikt nam jednak nie przeszkodzi przekazać danych o sobie innym użytkowników, lecz z mojego doświadczenia wynika, że warto się kilka razy upewnić przed podjęciem takiej decyzji. Nigdy nie wiadomo, czy osoba która siedzi z drugiej strony, jest tą za którą się podaje!

 

W sytuacji gdy masz wątpliwości co do osoby, z która np. chcesz się spotkać, ma ona możliwość potwierdzenia tożsamości u przedstawiciela portalu, co jest dobrą metodą odsiewu fałszywych profili. Po więcej informacji udaj się do polityki prywatności Flirt.com

Flirt.com Wady i zalety

Zalety

 • Kobiety po wcześniejszym zweryfikowaniu konta mogą wysyłać wiadomości za darmo
 • Zaawansowane szukanie singli w pobliżu
 • Podgląd odwiedzajacych profil i polubień
 • 3-dniowy okres próbny premium

Wady

 • Duża ilość fałszywych kont
 • Jeśli nie posiadamy konta premium nie odczytamy wiadomości prywatnej.
 • Koszt konta premium

Flirt.com Pomoc, support i usuwanie konta

Jeśli masz pytania odnośnie korzystania z serwisu i jego warunków, możesz skorzystać z FAQ i poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli jednak nie znajdziesz odpowiedzi, skorzystaj z e-mail serwisklienta@be2.pl

Jak usunąć konto z flirt.com ? To bardzo proste! wystarczy nacisnąć na swój awatar, który jest w górnym prawym rogu dowolnej strony, wybierz „Moje ustawienia” z rozwijanego menu i naciśnij „Usuń konto„. Postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami. Konto możemy usunąć tylko z internetowej wersji strony.

 

Darmowe konto premium flirt.com na 11 miesięcy. Jeśli chcemy skorzystać z promocji jaką oferuje nam portal, możemy przejść do opcji usuwania konta i postępować zgodnie z instrukcją. Przy jednym z ostatnich kroków, zostanie nam zaproponowana 90% zniżka, co oznacza że po opłaceniu kwoty 44.99zł, otrzymamy 1 rok konta premium za darmo!

Flirt.com Kilka screenshot-ów z wersji mobilnej serwisu (przykładowy profil bez premium)

Opinia końcowa o portalu Flirt.com

Karolina Piotrowicz, blogerka

„Rejestracja jest bezpłatna, a każdy nowy członek kwalifikuje się do trzydniowego okresu próbnego konta premium, przy minimalnych kosztach” – To dobra informacja! Gdy dodamy do niej jeszcze fakt, że otrzymujemy gwarancje satysfakcji i jeśli portal nie spełni naszych oczekiwań, możemy wystąpić o częściowy zwrot pieniędzy – To portal może liczyć na nasze uznanie i zaufanie. Minusem portalu jest to, że moderatorzy nie panują nad wszystkimi kontami. Przez pierwsze 2 godziny przebywania na portalu, otrzymałam parę wiadomości z podejrzanych kont. To może być dość uciążliwe w trakcie korzystania z serwisu i warto takie konta zgłaszać do weryfikacji przez administratorów. Po za tym moje odczucia jeśli chodzi o flirt.com, są naprawdę pozytywne i warto się nim zainteresować.

Zachęcam Cię do samodzielnych testów i podzielenia się opinią na moim blogu 😉 Będzie ona bardzo cenna!

Sprawdź również recenzje i opinie portalu randkowego sexkontakty.com

Oceń wpis:
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (3 głosów, średnia: 3,00 na 5 możliwych )
Loading...

Dodaj komentarz