academicsingles opinie recenzja rejestracja

Portal randkowy Academic Singles – opinie, recenzja13 minut czytania

Karolina Piotrowicz
blogerka

Ocena ogólna:

9,4 /10

1

Pozycja na liście

9.4/10

Liczba użytkowników

300 000 +

Szybka nawigacja

Design i użyteczność portalu 9,3/10
93%
Bezpieczeństwo 10/10
100%
Profile i autentyczność 9,5/10
95%
Szansa na znalezienie partnera 9,5/10
95%
Serwis i obsługa użytkowników 9,5/10
95%
Cena za prakiet V.I.P 8,4/10
84%

Dane na podstawie 1918 głosów

Profile które zgodziły się na publikacje

57004

Użytkowników online

image
Aneta, Wiek: 28

online

academicsingles opinie recenzje
Aleksandra, Wiek: 25

online

Academic Singles opinie recenzja
Mariusz, Wiek: 31

online

AcademicSingles Słowem wstępu

AcademicSingles : Czyli tam, gdzie spotykają się intelektualiści ? hmm..

<< AcademicSingles >> jest dumny z faktu, że jest to portal – stricte – skierowany do wykształconych, polskich singli „na poziomie”, poszukujących relacji czy romansu. Koncentruje się na zbliżaniu ludzi o podobnych poglądach, z racji tego że witryna ta posiada specjalny algorytm, który łączy ludzi o tych samych zainteresowaniach. W tym przypadku koncentruje się głównie na czynnikach, które mogą wpłynąć na udany związek. Z pewnością możesz znaleźć tutaj osobę, która spełni twoje oczekiwania.
Nie każdy oczekuje małżeństwa, ale fajny partner życiowy to już każdemu by się przydał. W rezultacie otrzymujesz propozycje interakcji, od ludzi, którzy mają takie same oczekiwania w związku jak ty i to jest piękno << AcademicSingles >>.

Czy w takim razie, jeśli nie skończyłem wyższej uczelni, nie mogę zarejestrować się na portalu? Bynajmniej. Założyć konto na portalu może każdy, bez względu na wiek, pochodzenie czy wykształcenie. 

Czy zatem to oznacza, że Termin „randki online” ogranicza się do całych relacji międzyludzkich tworzonych w internecie i nie wychodzi poza nią ? Oczywiście że nie! Głównym zadaniem randek online, jest stworzenie początkowej relacji i zainteresowania wzajemnego, płcią przeciwną, by po pewnym czasie móc przenieść ja swobodnie  poza świat internetu. Dowodzą tego Amerykańskie statystyki, że z randek online na rok 2014 korzysta ponad 40 milionów Amerykanów, a ponad 1/3 amerykańskich par, poślubiła się w latach 2005-2012 dzięki portalom randkowym!

Przedstawiam listę najlepszych witryn i aplikacji randkowych dla wszystkich typów osób (wybierając spośród kategorii wyżej). Rejestracja na portalach randkowych trwa  kilka chwila i możesz przejść do zawierania znajomości z ludźmi, którzy spełniają Twoje kryteria. Niezależnie od wieku i statusu społecznego.

Współczynnik płci

0 %
Kobiet
0 %
Mężczyzn

AcademicSingles Rejestracja

Proces rejestracji w Academic Singles, rozpoczynamy od obszernego testu osobowości, który obejmuje wiele podstawowych pytań. Pytania dotyczą posiadanych cech i „atrybutów”, które chcesz dopasować do potencjalnego partnera. Musimy na to poświecić ok. 5 minut – trzeba odpowiedzieć na wszystkie pytania, powiązane są one z edukacją i zawodem, który wykonujemy. Wszystkie dane, możesz edytować później po utworzeniu konta. Wyniki są następnie wykorzystywane do kontaktu z kandydatami lub kandydatkami, którzy mają te same wartości, a także podobne oczekiwania wobec związku czy partnera. Udało się ? Przejdźmy dalej.

Weszliśmy na nasze nowo założone konto. Zacznijmy więc, od wrzucenia naszego zdjęcia profilowego. Na początek naturalnie wystarczy jedno, ale warto, żeby było ono jak najbardziej aktualne. Dodatkowo możesz dodać inne zdjęcia, w których prezentujesz się jak najatrakcyjniej – max.5 zdjęć. Kolejno jeśli wyrazisz na to zgodę, możesz zaznaczyć pole, aby użytkownicy mogli zobaczyć Twoje zdjęcie. Jeśli tego nie zrobisz, Twoje zdjęcie będzie niewyraźne w wyszukiwaniach i będzie widoczne tylko dla tych, którym dajesz dostęp do niego. Nie zapomnij również uzupełnić swojego profilu o dodatkowe informacje (bardzo ważne).

AcademicSingles Nasz profil i wyszukiwanie partnera

Profile mogą być niezwykle szczegółowe. Oprócz podstaw istnieją sekcje, w których możesz podać jedzenie, które lubisz, miejsca, które lubisz, sport, filmy i programy telewizyjne, zajęcia rekreacyjne i wiele innych. Jest tego sporo. Nie musisz oczywiście tego wszystkiego wypełniać.

Przejdźmy dalej, do ciekawszej sekcji naszego profilu – osobowość. Wynik testu osobowości określa Twój profil osobowości i pokazuje, w którym miejscu znajdujesz się w skalach poszczególnych cech osobowości (np. racjonalność a emocjonalność, tradycyjność a nowoczesność). Możesz to potem porównać z potencjalnym partnerem, wchodząc na jego profil i sprawdzić zgodność.

Możesz skontaktować się z osobami, które zaproponował Ci algorytm, przechodząc do ich profili i klikając ikonę czatu. Żeby nie tracić czasu, Academic Singles daje szansę wybrania wstępnie napisanej wiadomości, która zostanie wysłana do wybranych członków (tych dopasowanych do Ciebie). Do wyboru mamy 12 szablonowych pytań. Niektóre z najciekawszych to:

Cześć! Co byś uznał,a za najlepszą decyzję w swoim życiu?

Cześć! Gdybyś mógł mieszkać gdziekolwiek na świecie, gdzie by to było i dlaczego?

Cześć, jestem ciekaw/-a! Jaka jest twoja odpowiedź na to: „Największą przyjemność czerpię z ...”

Po wybraniu pytania ta wiadomość pojawi się w skrzynkach odbiorczych osób, „zaproponowanych” dla Ciebie przez portal. Mamy do dyspozycji również emotikony: uśmiech, oczko, całus, pomachaj, itp. Odbiorcy mogą wybrać odpowiedź na to pytanie, czy zareagować na emotikony lub zignorować je.

Niewątpliwym plusem portalu jest to, że mimo iż z kimś rozmawiamy od dłuższego czasu regularnie, nadal możemy pozostać anonimowi. To Ty decydujesz kiedy i czy, użytkownicy, którzy zostali przypisani Twoim kryteria zobaczą Twoje zdjęcia.

Przechodząc do sekcji „Moje wyszukiwania, mamy możliwość ustawić kryteria proponowanych kontaktów (które można zmienić i zapisać w dowolnym momencie), musisz jednak odczekać 24 godziny, zanim zostaną zaproponowani nowi użytkownicy. Opcja niezwykle przydatna, ponieważ nie zawsze odpowiadają nam osoby, które proponuje nam w danej chwili algorytm, więc nie musimy polegać tylko na nim. Aby znaleźć podobnie myślących singli, wystarczy przefiltrować wyszukiwanie: według lokalizacji, wieku, pochodzenia etnicznego i innych aspektów i voila! Mamy to!

18 lata
Średnia wieku członków Academic Singles w Polsce

AcademicSingles Funkcje i narzędzia do komunikacji

W Academic Singles możemy stworzyć swój kompletny profil wraz ze zdjęciem już przy standardowym koncie – tylko rejestrując się. Możemy również przejrzeć propozycje kontaktów, osób, które pasują do nas i porównać ich cechy z naszymi. Jeśli jednak chcesz kontaktować się z innymi kandydatami, musisz wykupić pakiet premium. Dzięki członkostwu możesz:

 • Możliwość przeglądania zdjęć użytkowników
 • Pozostanie anonimowym jak długo zechcesz
 • Czytaj i pisz nieograniczoną ilość wiadomości do prawie 300 000 użytkowników portalu.
 • Dodawanie kontaktów do listy ulubionych
 • Dowiedz się, kto odwiedził Twój profil
 • Funkcja premium ma za zadanie wyeliminować fałszywych użytkowników, którzy nie podchodzą do randkowania poważnie.

FREE

 • Stworzyć konto i wypełnić spersonalizowany profil
 • Przeglądanie profil i sprawdzanie zgodności osobowości.
 • Dodawanie zdjęć
 • Inteligentne dopasowywanie użytkowników o podobnych zainteresowaniach i wartościach. Wystarczy wypełnić prosty, zajmujący kilka minut kwestionariusz podczas rejestracji, a algorytm znajdzie pasujące osoby do Ciebie.
 • Możesz odkrywać profile użytkowników, które wcześniej nie było na liście proponowanych.

AcademicSingles Bezpieczeństwo i ochrona

Korzystanie z AcademicSingles jest całkowicie bezpieczne (jak zapewniają administratorzy), ponieważ wszystkie dane osobowe są szyfrowane, a platforma nie przekazuje ich stronom trzecim. Co więcej, możesz dostosować swoje ustawienia osobiste i dzielić się swoimi zdjęciami, kiedy tylko chcesz. Na przykład możesz wskazać, którzy zarejestrowani członkowie mogą zobaczyć twoje zdjęcia i więcej informacji o Tobie, a którzy nie.

To, że masz kontrolę nad tym, jakie dane osobowe udostępniasz, zwiększa poczucie bezpieczeństwa podczas korzystania z portalu.

Przed rejestracją mamy wgląd w informacje dotyczące operatora strony, takie jak: adres siedziby, numer rejestru handlowego, NIP i politykę prywatności. Dodatkowo jak zapewniają administratorzy: Wszystkie dane osobowe użytkowników (profile, dane logowania, hasła, itp.) są szyfrowane, zanim zostaną zapisane w bazie danych. Dzięki certyfikatom „Rapid SSL” (kłódka przy adresie url/www), portal ma dostęp do najnowszej technologi szyfrowania danych, która zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Należy jednak pamiętać, aby korzystać ze wszystkich serwisów randkowych uważnie i zadbać o bezpieczeństwo swoich danych we własnym zakresie.

AcademicSingles Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Funkcje portalu są ograniczone
 • Wysyłanie emotikonek akcji
 • Dodawanie wyraźnych zdjęć
 • Szybkie przeglądanie profilu
 • Uzupełnienie profilu20
00
1 miesiąc VIP
 • Odbieranie i wysyłanie wiadomości bez ograniczeń
 • Dodawanie kontaktów do ulubionych
 • Informacje kto odwiedził Twój profil
 • Szybkie przeglądanie i widoczne wszystkie zdjęcia
Popular
79
90
3 miesięcy VIP (miesięcznie)
 • Odbieranie i wysyłanie wiadomości bez ograniczeń
 • Dodawanie kontaktów do ulubionych
 • Informacje kto odwiedził Twój profil
 • Szybkie przeglądanie i widoczne wszystkie zdjęcia
59
90
6 miesięcy VIP (miesięcznie)
 • Odbieranie i wysyłanie wiadomości bez ograniczeń
 • Dodawanie kontaktów do ulubionych
 • Informacje kto odwiedził Twój profil
 • Szybkie przeglądanie i widoczne wszystkie zdjęcia

Twoje konto premium przedłużane jest automatycznie w przypadku braku jego wypowiedzenia. Możesz zrezygnować z automatycznego odnawiania w dowolnym momencie; termin do wypowiedzenia wynosi 14 dni.

Członkostwa premium są dostępne w planach
1-, 3- i 6-miesięcznych.

AcademicSingles Singles50 Wady i zalety

Zalety

 • Równowaga kobiet i mężczyzn - stosunek 48-52
 • Codziennie rejestuje się ponad 20 000 użytkowników
 • Można zobaczyc kto jest aktualnie online
 • Funkcja Dopasowywania odpowiednich użytkowników do siebie min. pod względem cech osobowości!
 • Opcjonalne członkostwo VIP

Wady

 • Zdjęcia są dla użytkowników podstawowych zamazane
 • Użytkownicy mogą publikować zamazane i niewyraźne zdjęcia
 • Większość użytkowników poszukuje poważnego związku
 • Opłata za członkostwo premium

AcademicSingles Pomoc, support i usuwanie konta

AcademicSingles ma przydatną sekcję FAQ, która obejmuje prawie wszystko, co musisz wiedzieć o korzystaniu z witryny. Jeśli nadal masz problemy możesz wysłać wiadomość e-mail, a support odpowie na dane zagadnienie. Dodatkowo mamy możliwość usunięcia konta AcademicSingles, jeśli portal nie spełni naszych oczekiwań. Wówczas wszystkie nasze dane znikną z bazy serwisu. W tym celu musimy wysłać e-mail na ochrona-danych@academic-singles.pl . Należy pamiętać, aby przed wysłaniem wiadomości usunąć subskrypcje premium.

AcademicSingles Wersja mobilna

Wersja mobilna ma taki sam wygląd jak wersja przeglądarki na komputerze. Niektórzy powiedzieliby, że funkcje są podstawowe, a inni że usprawnione. Podobnie jak w przeglądarce, w wersji mobilnej nie znalazłam reklam. Powiadomienia push są dostępne, więc od razu wiesz, kiedy dostaniesz nowe dopasowanie lub kiedy ktoś chce nawiązać z Tobą interakcje.
Dodatkowa instalacja aplikacji na swoje urządzenie – nie jest wymagana.

AcademicSingles Kilka screenshot-ów z wersji mobilnej, serwisu

Opinia końcowa o portalu AcademicSingles

Karolina Piotrowicz, blogerka

AcadmemicSingles to Ciekawy portal Twórców be2 (Sprawdź recenzje be2) i C-date. Jest on nie tylko niszowym portalem randkowym, skierowanym dla ludzi wykształconych, ale również charakteryzuje się ciekawą i przestronna funkcjonalnością i nowoczesnym designem, który zapewnia łatwość użytkowania. Z całą pewnością portal może posłużyć do znalezienia swojej drugiej połowy dla każdego. Niezależnie od wieku (spora część ludzi jest między 30 a 40 rokiem życia) i wykonywanego zawodu, który w gruncie rzeczy, nie do końca jest głównym aspektem tego portalu. Jeśli szukasz wymagających singli w swojej okolicy, pokochasz popularność tego serwisu randkowego!

Aby uzyskać pełny dostęp, przejdź do subskrypcji premium. Pamiętaj aby zachować szczególną ostrożność, ponieważ płatności odnawiane są automatycznie.

 
 
Oceń wpis:
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 na 5 możliwych )
Loading...

Dodaj komentarz