Najczęstsze kobiece fantazje i jak je zrealizować


   

Jako nowoczesna kobieta prawdopodobnie masz pewne fantazje, które naprawdę cię absorbują podczas masturbacji. Niegrzeczne rozmyślania, do których wracasz w kółko. Jeśli chodzi o najpopularniejsze fantazje erotyczne, o których kobiety myślą regularnie, możesz być zaskoczona, gdy odkryjesz, jak jest ich dużo.

   
   

Trójkąt

Bez względu na naszą orientację seksualną lub status związku, uwielbiamy marzyć o zaproszeniu dodatkowej osoby do sypialni. Dlaczego? A czemu nie! Możesz być kategorycznie heteroseksualna, ale wpadasz w ideę rozkoszowania się uwagą kogoś, kto ma intymne kobiece zrozumienie tego, co jest wspaniałe. Jednak kto nie chce być w centrum uwagi? Dwóch mężczyzn stawia sobie za główny obowiązek zadowolić cię... To gorące rzeczy i główny sen wielu kobiet. Jak wszystkie fantazje seksualne, pragnienie menage à trois należy przedstawić jako niesamowitą, nową przygodę, której można spróbować razem. Upewnij się, że ustaliłaś wytyczne i ograniczenia, zanim zaczniesz szukać trzeciej osoby. Nie wybieraj kogoś, dla kogo żywisz romantyczne uczucia, ponieważ może to spowodować, że twój partner poczuje się (co zrozumiałe) niepewnie.

Dziewczyna z dziewczyną

Niezależnie od tego, czy chodzi o zaspokojenie twojego naturalnego zainteresowania, nakarmienie niegrzecznego apetytu, czy po prostu z czystego celu, większość pań zgodzi się, że rzeczywiście miały swój udział w marzeniach o dziewczynach. Oczywiście panie fantazjują o tym, jak by to wyglądało przebywanie z kimś tej samej płci, kimś, kto wie, jak bardzo pragną być dotykane i co wywoła ich orgazm. Nic dziwnego, że lesbijki są najczęściej przeglądaną kategorią na stronach pornograficznych przez kobiety. Jak to zrobić? Zacznij od sprawdzenia pomysłu łączenia się z inną kobietą za pomocą wyobraźni. Zastanów się, jakie cechy fizyczne pociągają Cię u kobiet. Spójrzmy prawdzie w oczy, są szanse, że nie będziesz puszczała oka do atrakcyjnych kompletnie nieznajomych, mając nadzieję, że spełnią twoje zainteresowanie. Tak więc najlepszą lokalizacją do znalezienia kogoś, z kim można się spiknąć, jest internet. O wiele mniej zniechęcające jest namawianie kogoś, robiąc to. Będziesz także mieć możliwość omówienia rzeczy z drugą osobą przed poświęceniem się czemukolwiek, aby upewnić się, że jesteście na tej samej stronie. Nie myśl za dużo kiedy jesteś w trakcie stosunku, po prostu ciesz się tym! Nie zastanawiaj się, co sugeruje lub czy to sprawia, że ​​jesteś bi, czy nie. Zwróć uwagę na to, co czujesz w swoim ciele, ale nie oceniaj tego. Baw się dobrze!

Dominacja

Niektóre panie lubią kontrolować mężczyzn, a nie być kontrolowanymi przez cały czas. Wyobraź sobie, jak to jest oddawać się wszelkiego rodzaju perwersyjnym aktom. Sytuacja dominacji kręci się wokół faceta wielbiącego twoje ciało i błagającego o uwagę. Łączenie go i robienie z nim wszystkiego, co chcesz, lub informowanie go, aby wykonał na tobie akty seksualne, oprócz zmuszania go do błagania o to, czego chce, to tylko kilka rzeczy, które biegają w umyśle kobiety podczas wykonywania tego czynu. Jak to zrobić? Dominacja nie jest po prostu rodzajem władzy nad kimś innym podczas dziwnego, perwersyjnego, seksualnego spotkania, ale dla niektórych jest to sposób na życie. Potrzebują, abyś była elegancka i pewna siebie, stając się szanowaną i skuteczną kochanką, a w konsekwencji doskonałą dla faceta, jednak pamiętaj o tym, co właściwie powiedzieliśmy, po prostu dlatego, że masz władzę, nie oznacza, że ​​możesz jej nadużywać. Lubisz dominację? Jeśli tak, to na pewno zainteresuje Cię oferta roksy w Koszalinie.

Przejmowanie kontroli

Rzucanie monetą o dominację i przejmowanie kontroli jest również powszechną fantazją. Cieszenie się zarówno byciem dominującym, jak i zdominowanym jest znane jako zamiana w świecie BDSM i dowodzi, że nie ma twardych i szybkich reguł dla naszej seksualnej wyobraźni.

Seks z nieznajomym

Seks z zupełnie obcą osobą jest ryzykowny, odważny i podniecający. Oczywiście trzeba pamiętać o właściwym zabezpieczeniu się.

Oglądanie lub bycie obserwowanym

Adrenalina, która pochodzi ze strachu przed byciem przyłapanym na seksie lub gdy obserwuje się na innych w ich najbardziej odsłoniętym i intymnym miejscu, bez wątpienia może być podniecająca. Podobnie pomysł spotykania się z kimś w miejscu publicznym, z ryzykiem złapania, może być ekscytujący – i chociaż wielu dosłownie nie chce zostać złapanym podczas seksu w miejscu publicznym, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby fantazjować o tym.