Jak rozpoznać sygnały, że ktoś jest Tobą zainteresowany?


   

Czasami trochę więcej wysiłku wymaga odgadnięcie, co myśli osoba, która cię pociąga. Oko człowieka jest dobrym czytelnikiem, więc jak możemy rozpoznać, czy dziewczyna, którą masz na oku i czujesz miętę do Niej, czuje do ciebie dokładnie to samo?

Świetnym podejściem do flirtu z kimś seksownym jest ujawnienie jej, że jesteś zaintrygowany swoim ruchem ciała. W niektórych przypadkach, gdy nie masz odwagi mówić, mowa ciała może to wszystko wyrazić. Tak samo w drugą stronę. Łatwo mozesz rozpoznać, czy druga osoba jest Tobą zainteresowana. Na co zwrócić uwagę?

   
   

Kontakt wzrokowy

Jeśli osoba, z którą jesteś na randce, czy właśnie poznalście się na imprezie i rozmawiacie ze sobą, nie może powstrzymać się od patrzenia na ciebie, może to być ogromną wskazówką, że Jej się podobasz. Jej oczy będą stale podążać za tobą i ruchem twojego ciała.

Uśmiechanie się

Wielokrotne uśmiechanie się do drugjej osoby jest silnym wskazaniem celu seksualnego. Ktoś, kto się do ciebie uśmiecha, prawdopodobnie daje ci wskazówki, że chce mieć swoje usta na twoich.

Kierunek ich ciała

Mowa ciała jest znaczącym wskazaniem pociągu seksualnego. Jeśli ich ciało jest skierowane w twoją stronę, gdy patrzy się na Ciebie i rozmawiacie, to znak, że są tobą zainteresowani. Ich ręce, stopy i oczy powinny być skierowane w Twoją stronę, jeśli próbują wyrazić, że pociągasz ich seksualnie.

Zachowują się dziwnie

Czy zachowują się dziwnie wokół ciebie? Być może potykają się o swoje słowa, stają się spięci lub zdenerwowani, a nawet niespodziewanie i nagle wycofują się. Najprawdopodobniej opowiedzą niewygodne dowcipy. Ich zachowanie jest w rzeczywistości sprzeczne z intuicją wskazania, że ​​ktoś cię lubi, ale niektóre osoby po prostu tak reagują, ponieważ nie potrafią radzić sobie ze stresem. Jeśli ich ręce wydają się nieustannie wędrować i sprawiają wrażenie, jakby nie mieli co z nimi zrobić, jest to pewny znak, że chcą w pełni położyć na tobie ręce, gdy nadejdzie odpowiedni czas. Mogą być tak seksualnie nakręceni na ciebie, że z trudem mogą oderwać od Ciebie ręce i chcą, jak najszybciej znaleźć się w sypialniz Tobą.

Sposób prowadzenia rozmowy

Zaangażowanie w rozmowę świadczy o zainteresowaniu drugiej osoby. Mogą zadawać przypadkowe pytania – co cię tu sprowadza, jak się masz, co lubisz robić i tym podobne. Głównym wyróżnieniem w pytaniach zalotnych jest schemat rozmowy. Wydaje się, że do rozmowy są jakieś instrukcje, a oni ustalali kierunek z każdą troską. W końcu wpadają w bardziej osobiste sprawy, takie jak twoje życie miłosne i życie seksualne.

Niezwykłe nawyki, takie jak te wyżej, kiedy kogoś lubisz, są naprawdę bardziej powszechne u mężczyzn niż u kobiet. Wynika to z faktu, że mózgi mężczyzn i kobiet różnią się biologicznie. Na przykład układ limbiczny jest centrum przetwarzania emocji w mózgu i jest znacznie większy w mózgu kobiety niż w mózgu mężczyzny. Dlatego kobiety są bardziej w kontakcie ze swoimi emocjami. I dlaczego mężczyźni mogą mieć trudności z przetworzeniem i zrozumieniem swoich wrażeń. Rezultatem mogą być dość dziwne nawyki (w twoich oczach).