IAmNaughty – opinie, recenzja, czy warto?


   
   
IAmNaughty rejestracja konta
   

Szansa na znalezienie partnera: 6/10

Serwis i obsługa użytkowników: 7/10

Cena za prakiet V.I.P: 6/10

Design i użyteczność portalu: 8/10

Bezpieczeństwo: 7/10

Profile i autentyczność: 5/10

Dołącz

       

Jest to serwis typu "okazjonalne spotkania bez zobowiązań", który stawia sobie za cel ułatwienie Ci kontaktu z samotnymi singielkami o podobnych poglądach i preferencjach. Kto jest właścicielem serwisu? Jest to brytyjska firma z siedzibą na Wyspach Dziewiczych, Bulova Invest Ltd., która projektuje i utrzymuje serwisy randkowe w różnych niszach i dla różnorodnych grup odbiorców. Dzięki IAmNaughty masz możliwość relatywnie szybko znaleźć partnerkę lub partnera zainteresowanego związkiem bez zobowiązań. Pomocne będą w tym darmowe i wysokiej jakości opcje funkcje, które oferuje serwis.

Sprawdź w dalszej części artykułu jakie zebraliśmy najważniejsze informacje o IAmNaughty dla Ciebie i sam podejmij decyzję czy warto założyć konto.

   

Rejestracja

   

Utworzenie konta w IAmNaughty jest całkowicie darmowe (stan na 2021 rok) i w tym celu musisz podać kilka podstawowych informacji. Jakich dokładnie? Raczej standardowe jak w każdym tego typu serwisie, czyli: wiek, płeć, adres e-mail, hasło i wybrana lokalizacja. Kto może założyć konto? W zasadzie każdy, bez względu na to, czy jesteś heteroseksualnym mężczyzną bądź kobietą, czy też osobą poszukującą partnera tej samej płci. W dalszej kolejności będziesz miał do wypełnienia kwestionariusz Twojej osobowości, ale nie musisz z niego korzystać jeśli nie chcesz. Po przejściu tych krótkich etapów Twoje konto powinno zostać pomyślnie utworzone. Aby w pełni zacząć korzystać z konta, musisz zweryfikować swój adresu e-mail podany podczas rejestracji. W tym celu musisz wprowadzić kod aktywacyjny, który został wysłany na Twoją skrzynkę e-mail (może wylądować w spamie). Alternatywą jest po prostu kliknięcie w link aktywacyjny na mailu.

Po utworzeniu profilu możesz wgrać swoje zdjęcie. W serwisie wyświetla się każde zdjęcie przesłane na stronę. Oczywiście nie musisz od razu dodawać swojego zdjęcia profilowego podczas rejestracji, możesz pominąć ten krok i wrócić do niego później (albo w ogóle), ale w sytuacji gdy je dodasz, upewnij się że załączyłeś zdjęcie, które przedstawia Twoją twarz, a nie wizerunek innych ludzi. Każdy dodany obraz jest sprawdzany pod kątem treści pornograficznych, obraźliwych gestów, naruszenia praw autorskich czy osobistych danych kontaktowych. Przestrzegaj tych zasad - w innym wypadku Twoje konto zostanie zawieszone.

   

Konto i wyszukiwanie partnera

   

Jeśli chcesz poznać bliżej osobowość czy prefejrencje innego użytkownika, to niestety strony profilu innych członków nie będą zbyt pomocne, więc jeśli ktoś Cię zainteresuje, to lepiej poprosić w wiadomości prywatnej o więcej informacji. Nie jest to do końca wina serwisu, w zasadzie sekcje udostępnione przez stronę mogłyby być całkiem wystarczające, ale dużo użytkowników nie wypełnia ich informacjami dotyczącycmi swojej osobowości (wspomniany wcześniej kwestionariusz przy rejestracji). Z drugiej jednak strony zdecydowana większość osób jest tutaj w jednym celu - po krótkoterminowe związki i seks relacje na jedną noc. Zatem z reguły albumy ze zdjęciami są często wystarczające, aby zdecydować czy partner/parnerka odpowiada naszym preferencjom dotyczącym wyglądu.

Domyślne sekcje, które są dostępne na profilu IAmNaughty:

✅ Dane osobowe

✅ Fotografie

✅ Lokalizacja

✅ Preferencje dotyczące relacji

✅ Atrybuty ciała

Pod każdą sekcją znajduje się również button „Poproś o więcej” - dzięki niemu możesz poprosić innego użytkownika o podanie dodatkowych informacji. Jest jeden haczyk - musisz jednak mieć co najmniej jedno zdjęcie na swoim profilu, aby móc z tego korzystać.

   

Funkcje IAmNaughty i narzędzia do komunikacji

   

IAmNaughty udostępnia podstawowe funkcje służące do sprawnej komunikacji. Na uwagę zasługuje chociażby funckja czatu, który ułatwia kontakt z innymi użytkownikami na łamach wewnętrznego forum. Jest to opcja, która cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników serwisu. Dodatkowo, za pośrednictwem czatu, można przesyłać zdjęcia i filmiki video. W ten sposób można zachęcić większą ilość użytkowników do prywatnego kontaktu, co zwiększa skuteczność korzystania z serwisu. Jednak jest to funkcja dostępna w wersji premium.

Użytkownicy darmowego konta, także mają nieco usprawnioną komunikację. Polecamy wypróbować funkcję „Like Gallery”. Zasada działania jest prosta i przypomina grę, w której Twoim zadaniem jest ocenianie zdjęć innych użytkowników - czy Ci się podobają, czy też nie. Po zalajkowaniu zdjęcia danego użytkownika, otrzyma on powiadomienie o tym, dzięki czemu masz większe szanse na nawiązanie kontaktu.

Musimy przyznać, że Like Gallery jest ciekawą funkcją, która bardzo usprawnia interakcję z innymi użytkownikami. Mając na uwadze ilość osób, która znajduje się na serwisie, daje to wręcz nieograniczone możliwości zainicjowania kontaktu. Co prawda w darmowej wersji opcji komunikacyjnych jest całkiem dużo, aby swobodnie rozmawiać z ludźmi. Jednak opieranie się tylko na darmowym członkostwie nie zawsze może wystarczyć i z pewnością na dłuższą metę będzie problematyczne ze względu na ograniczenia i limity. Przykładowo - w darmowej wersji obowiązuje Cię limit 5 wiadomości dziennie do różnych użytkowników, ale nie więcej niż 1 wiadomość każdemu.

Darmowe konto

✅ Rejestracja za darmo

✅ Częściowe przeglądanie profili użytkowników

✅ Możliwość lajkowania zdjęć

Konto Premium

✅ Można czytać i pisać nieograniczoną ilości wiadomości

✅ Nieograniczony czat

✅ Przeglądanie zdjęć użytkowników bez limitów w najwyższej rozdzielczości

   

Bezpieczeństwo i ochrona

   

IAmNaughty dostarcza kilka funkcji dotyczących bezpieczeństwa. Między innymi możemy określić, kto może przeglądać nasz profil i wysyłać do nas wiadomości. Jest też funkcja blokowania użytkowników, od których nie chcesz mieć wiadomości i interakcji. Standardowo jak w większości serwisów, obowiązuje całkowity zakaz dodawania filmów oraz zdjęć o treści łamiącej prawo, a użytkownicy którzy to robią, są natychmiast banowani. Oczywiście na stronie zastosowano protokół SSL do najnowocześniejszego szyfrowania haseł i danych. Tym samym możesz czuć się bezpieczne, że Twoje dane są chronione.

   

Cennik członkostwa VIP

   

Ceny rozpoczynają się już od około 20 euro za miesiąc (stan na 2021 rok). Możesz również otrzymać trzydniowy próbny pakiet członkowski premium za jedyne 0,38 euro/dziennie. Z jakich funkcji można korzystać jako pełnoprawny członek premium? Sprawdź poniżej:

- możesz wysyłać nieograniczoną ilość wiadomości na czacie oraz wiadomości prywatnych

- przeglądanie głównego zdjęcia w pełnym rozmiarze

- odblokowanie informacji „Szukam”

- odblokowane rozszerzone filtry zaawansowanego wyszukiwania

- możliwość udostępniania zdjęć i filmów na czacie

   

Wersja mobilna oraz aplikacja

   

Serwis nie posiada w tej chwili dedykowanej aplikacji na smartfony, ale wszystkie funkcje są dostępne w mobilnej wersji strony. Wystarczy otworzyć stronę przez przeglądarkę internetową w swoim telefonie, a witryna automatycznie dostosuje się do Twojego ekranu. Nie ma różnicy w funkcjonalności między wersją mobilną a standardową wersją dostępną na urządzenia desktopowe.

   

Wady i zalety IAmNaughty

   
Zalety

✅ Rozbudowana wersja mobilna

✅ Codziennie aktualizowana lista "proponowanych kontaktów", które są dopasowane przez algorytm

✅ Ładny i intuicyjny wygląd strony

✅ Funckcja lajkowania zdjęć

✅ Możliwość dodawania video na czacie

Wady

✖️ Część funkcji jest dostępna tylko i wyłącznie dla użytkowników Premium

✖️ Duża ilość fałszywych kont

✖️ Spora cena za pakiet Premium

   

Pomoc, support i usuwanie konta

   

Wszystkie niezbędne informację można w zasadzie odnaleźć w dziale Faq, który jest dostępny na stronie. Można również skorzystać z e-mail i napisać wiadomość bezpośrednio do supportu. W tym celu wejdź na swój profil i przejdź do zakładki "Napisz do nas".

Jak usunąć konto na IAmNaughty? W tym celu musisz zalogować się do desktopowej wersji strony (ta opcja nie jest dostępna z poziomu mobilnego), następnie przejdź do swojego profilu na "Moje ustawienia" - w rozwiniętym menu powinna być widoczna opcja "usuń konto". Postępuj z zgodnie z dalszymi instrukcjami.

Jak anulować subskrypcje premium i płatność w IAmNaughty? Tutaj również musisz przejść do desktopowej wersji strony. Po kliknięciu w swój awatar przejdziesz do "Moje ustawienia", potem "Historia płatności" i "Wyłącz pakiet". A następnie postępuj zgodnie z instrukcjami.

Jak odzyskać pieniądze z serwisu randkowego IAmNaughty? Wyślij wiadomość do suportu/Administracji z prośbą o zwrot. Potrzebujesz takie dane jak:

- Imię i nazwisko

- Data/kwota transakcji

- Sześć pierwszych i cztery ostatnie cyfry obciążonej karty

- Nazwa witryny

- E-mail z którego się zarejestrowałeś

- Powód ubiegania się o zwrot (trzeba mieć dobry powód, odpowiednio uzasadniony, aby ubiegać się o zwrot)

   

Opinia końcowa o IAmNaughty

   

Serwis z pewnością zachęca dużą przejrzystością i jasnymi warunkami korzystania. Korzystanie z serwisu jest dość intuicyjne, a sama rejestracja jest bezłpatna. Większość jednak funckji jest dostępnych w paciecie premium, którego cena jest dość wysoka. Musimy jednak wspomnieć, że w darmowej opcji są również przydatne funkcje jak lajkowanie zdjęć i dodawanie video. Jednak podobnie jak w przypadku OneNightFriend – tutaj znajdziesz recenzje tego serwisu , można tutaj znaleść dużą ilość fałszywych profili. Do zalet możemy zaliczyć możliwość przetestowania trzy-dniowego pakietu premium.

Masz ochotę umówić się na randkę w Ełku? Sprawdź naszą propozycję.