eamore e amore ogłoszenia towarzyskie, sex anonse, randki, oferty erotyczne

Eamore|Bezpieczne Ogłoszenia matrymonialne? Czy warto?7 minut czytania

Ocena ogólna:

6

Pozycja na liście

8.4/10

~ 240 tyś.
~ 190 tyś.

eamore.com.pl - screen z 21.12.2019
Design i użyteczność portalu 6,5/10
65%
Bezpieczeństwo 8,5/10
85%
Profile i autentyczność 7,3/10
73%
Szansa na znalezienie partnera 9/10
90%
Serwis i obsługa użytkowników 7/10
79%
Cena za ogłoszenie 9,5/10
95%

Eamore kilka słów

Eamore jest witryną, która oferuje nam zróżnicowane, niestandardowe ogłoszenia towarzysko-erotyczne. Na e amore znajdziemy oferty zarówno Pań, jak i Panów, gotowych umówić się na miłosne doznania erotyczne (często bez zobowiązań, czy w formie sponsoringu). Administracja chwali się, że strona została założona w 2005 roku, więc można stwierdzić, że jest to jeden z najstarszych portali tego typu w Polsce — choć jest to informacja niepotwierdzona.

Eamore, swoją renomę zawdzięcza łatwym funkcjom serwisu, które oferuje w większości za darmooraz prostocie jego wykonania. Czyni go to prostym w poruszaniu i chętnie wybieranym portalem matrymonialnym.

W tej recenzji dowiesz się:

 • Jak bardzo jest to skuteczna i bezpieczna forma, poznawania ludzi? 
 • Czy w tym serwisie, znajdziesz poważne oferty matrymonialne osób, które gotowe są sprostać Twoim wymaganiom?
 • Gdzie kończą się Darmowe ogłoszenia matrymonialne w serwisie, a rozpoczyna płatna strefa.

Eamore - Czy są tam poważne oferty matrymonialne?

Jak już wspomniałam wyżej, serwis jest darmowy i oferuje nam możliwość przeglądania bezpłatnie ofert, w postaci ogłoszeń. Warto jednak przygotować się na skutki, jakie może nieść za sobą ten rodzaj marketingu, jaki stosują administratorzy witryny. Brak zweryfikowanych kont, osoby podszywające się pod kogoś innego, czy popularne tworzenie „fejk kont”, w celu wyłudzenia prywatnych informacji, są częstymi praktykami osób nieuczciwych na które musimy uważać. 

W przypadku kiedy przeglądamy oferty innych użytkowników, należy zachować ostrożność celem uniknięcia nieprzyjemnych sytuacji. Oceń wiarygodność wybranej osoby na tyle, na ile jest to możliwe:

 • Dokładnie zapoznaj się z ofertą ogłoszenia matrymonialnego .
 • Zweryfikuj zdjęcia, poprzez wyszukiwanie grafiki w google
 • Skopiuj tekst ogłoszenia do przeglądarki i sprawdź, czy powtarza się on gdzieś na innej stronie. Zbadasz w ten sposób, czy ogłoszenia są podobne do siebie, czy zgadzają się zdjęcia, oraz dane użytkownika.

Wykorzystaj inne możliwości, na zweryfikowanie osoby we własnym zakresie tak, aby mieć pewność, że rozmawiasz z użytkownikiem, który ofertę zamieścił. 

Wracając do pytania: Czy znajdziemy na eamore ogłoszenia matrymonialne, warte naszej uwagi i poświęcenia czasu? Tak! Ale może okazać się, że będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość w poszukiwaniu autentycznych i odpowiednich ogłoszeń. 

Aby mieć dostęp do danych kontaktowych osoby, którą jesteśmy zainteresowani, musimy założyć konto w serwisie.

Jak założyć konto

Rejestracja jest bardzo prosta. Przechodzimy do zakładki moje konto, gdzie czeka na nas formularz do wypełnienia. Wystarczy podać adres e-mail, hasło i przepisać kod antyspamowy, który umieszczony jest przy formularzu końcowym. W kolejnym etapie przechodzimy na naszą skrzynkę mailową i autoryzujemy nasze konto. Opcjonalnie po zalogowaniu się na nasz profil możemy dodać informacje kontaktowe. Jeśli zamierzamy wystawić nasze osobiste ogłoszenie jest to informacja, którą powinniśmy uwzględnić.

Przed przystąpieniem do rejestracji, warto zapoznać się z regulaminem witryny. Musisz być również świadomy, że strona przechowuje pliki cookis. Nasza wizyta, czy dane logowania które zapiszemy na stronie – pozostaną, jeśli nie usuniemy ich z historii przeglądarki.

 

Jak usunąć konto ?

Jeśli z jakiś powodów chcemy pozbyć się konta z bazy danych witryny, należy przejść do zakładki Moje konto. Scrolujemy na sam dół podstrony : „Chcę usunąć konto z serwisu Eamore”. Zaznaczamy i klikamy usuń.

 

Eamore.com.pl eamore rejestracja jak założyć konto
Rejestracja na portalu eamore
jak usunąć konto eamore
Jak usunąć konto eamore i uwzględnić dane kontaktowe

Eamore Wady i zalety

Zalety

 • Darmowe przeglądanie ogłoszeń
 • Darmowa rejestracja konta
 • Płatność Sms i przelew bankowy
 • Serwis utrzymuje się z reklam, a nie płatności użytkowników

Wady

 • Dużo nieautentycznych ogłoszeń, oraz wątpliwych osób

Płatność w serwisie eamore i publikowanie ogłoszeń

Niektóre oferty na Eamore, mogą wymagać naszej płatności w celu wyświetlenia danych kontaktowych osoby, z którą chcielibyśmy nawiązać kontakt. Jest to swego rodzaju zabezpieczenie przed użytkownikami, którzy mogą wykorzystać dane do swojego nieuczciwego celu. My sami również możemy skorzystać z tej opcji i ograniczyć dostęp do naszych danych kontaktowych i udostępnić je tylko dla osób zdecydowanych, którzy umieszczą odpowiednią opłatę.

 

Dostęp do danych kontaktowych eamore

Jeśli chcemy udostępnić publicznie swoje ogłoszenie oferujące wykonanie jakiejś usługi, a co za tym idzie nasze dane osobowe, zdjęcia itd. musimy być świadomi, że robimy to na własna odpowiedzialność. Zalecam skorzystać z opcji „Dane kontaktowe dostępne po zalogowaniu” i uniknąć niepotrzebnego spamu.

Złożenie oferty jest szybkie i każdy powinien sobie z tym poradzić. Przechodzimy do zakładki dodaj ogłoszenie, wybieramy kategorie, która nas interesuje:

 • Ogłoszenia pań
 • Ogłoszenia panów
 • Ogłoszenia par
 • BDSM i fetysz

Wybieramy województwo, miasto i ewentualnie dzielnicę, w której oferujemy nasze usługi. Kolejno wypełniamy sekcje „treść ogłoszenia”, i poniżej dodajemy „słowa kluczowe”. 

Warto tutaj się zatrzymać na chwilkę i zastanowić, jakie wpisujemy słowa kluczowe, ponieważ to dzięki nim mamy szanse ściągnąć potencjalnych „klientów” z wyszukiwarki google, którzy nie wiedzą jeszcze czego szukają : wpisując darmowe ogłoszenia matrymonialne. Słowa kluczowe mocno zwiększą naszą widoczność w serwisie, więc nie należy ich ignorować.

W ostatnim etapie ogłoszenia matrymonialnego, wybieramy nasze preferencje i upodobania. A następnie przechodzimy do dodania naszych zdjęć (max 10 sztuk). Gdy już uzupełniliśmy wszystkie niezbędne informacje, możemy zapisać swoją ofertę i upublicznić ją. Od tego momentu nasze ogłoszenie jest już wewnątrz serwisu i każdy może je przejrzeć.

Ogłoszenia matrymonialne eamore - Czy warto?

Strona jest warta uwagi i polecam ją z czystym sumieniem, tym bardziej że nie tracimy wiele, ponieważ najważniejsze funkcje portalu są darmowe. 

Natomiast miej na uwadze (tak jak wspomniałam wyżej), że istnieje wiele kont, które mogą wydawać się mało autentyczne i warto je na własna rękę zweryfikować. Zanim wykonasz pierwszy krok w kierunku poznania danej osoby, upewnij się co do niej.

Bez względu na to z jak fantastyczną w naszych oczach osobą rozmawiamy, należy zachować szczególną ostrożność i nie podawać danych osobowych nieznajomym. W przypadku umówienia pierwszej randki należy zaplanować miejsce spotkania, najlepiej w miejscu publicznym. 

Witryna na pierwszy rzut oka, może okazać się uboga i mało profesjonalna. Jednak po spędzeniu kilku chwil, okazuje się że jest ona bardzo funkcjonalna, czytelna i to czego szukamy, można znaleźć w kilka chwil. Dla osób, które chcą umieścić swoją ofertę w serwisie, przydatną funkcją może okazać się selekcja potencjalnych klientów, poprzez blokowanie informacji o naszej ofercie.

 

Dodaj komentarz