Opinie recenzje czy warto

C-Date – Czy warto założyć konto? Opinie | Recenzje12 minut czytania

C-Date Recenzja i opinie portalu randkowego

Ocena ogólna:

5 / 10

5/10

20

Pozycja na liście

Liczba użytkowników

~2 miliony

Szybka nawigacja

Opinie recenzje czy warto
Design i użyteczność portalu 8/10
80%
Bezpieczeństwo 7/10
70%
Profile i autentyczność 4,5/10
45%
Szansa na znalezienie partnera 5/10
50%
Serwis i obsługa użytkowników 6/10
60%
Cena za prakiet V.I.P 5/10
40%

Przykładowe profile

11824

Użytkowników online

be22
Beata, Wiek: 29
Szuka przyjaciela

online

kobieta
Marysia, Wiek:33
Szuka chłopaka

online

facettt
Błażej, Wiek: 36
Szuka poważnego związku

online

C-date Słowem wstępu

Jeśli szukasz niezobowiązującego spotkania na sex w Twojej okolicy, raczej nie znajdziesz go na portalu randkowym c-date. Aby wpis ten był merytoryczny, wykonałam pełną recenzje tego portalu a opinie zostawiałam na samym końcu. Jeśli Ty również masz coś do dodania, proszę o komentarz poniżej.

C-Date klasyfikuje się do portali typu „casual dating site”, gdzie osoby mogą spotkać się z innymi ludźmi o tym samym zainteresowaniu i preferencji. Dzięki C-Date, członkowie nie muszą się martwić o bycie w jakiś stopniu piętnowani czy poniżani, ponieważ cel jest ustalony prosto a członkowie, którzy zapisują się z C-Date są zdecydowani na niezobowiązujące relacje, przy czym zachowanie anonimowości. 

 

Aby pomóc Ci znaleźć najlepszego partnera Dla Ciebie, CDate zachęca do wypełnienia Twojego indywidualnego profilu i dopasowuje go do profili innych członków za pomocą systemu dobierania dopasowań. Propozycje kontaktów będą wysyłane do Ciebie za pomocą zintegrowanej funkcji e-mail, którą możesz otrzymać w ramach subskrypcji Premium. Jeśli jesteś kobietą, to funkcja ta jest bezpłatna!

Możesz również odkrywać profile samemu, korzystając z zaawansowanej funkcji wyszukiwania.

Opinie recenzje czy warto
Odtwórz wideo

Współczynnik płci

0 %
Kobiet
0 %
Mężczyzn

C-date Rejestracja

cdate c-date rejestracja konta
Rejestracja c-date

Zapisanie się na C-Date wymaga wykonania kilku szybkich i łatwych kroków. Zostaniesz poproszony o podanie takich informacji jak:

 1. Rodzaj doświadczenia jaki poszukujesz
 2. Jaką płeć preferujesz 
 3. Miasto, z którego pochodzisz
 4. Twój wiek i status związku
 5. Jak wyglądasz
 6. Jak odkryłeś C-Date
 7. Twój adres e-mail i hasło do logowania na portal.

Po podaniu tych informacji, Twój profil zostanie utworzony. Ostatnią rzeczą, jaką należy zrobić, to należy potwierdzić swoją rejestrację poprzez link potwierdzający wysłany na Twój adres e-mail.

Jako nowy użytkownik, masz możliwość bezpłatnego wypróbowania członkostwa Premium na kilka dni. Jeśli jesteś kobietą, jesteś automatycznie członkiem Premium i masz szansę cieszyć się wszystkimi funkcjami strony bez żadnych kosztów. Jeśli chodzi o użytkowników płci męskiej, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich funkcji witryny, niezbędna jest funkcja premium.

Zaraz po utworzeniu konta i potwierdzeniu rejestracji, zostaniesz przekierowany na stronę główną swojego konta. Będziesz mógł z łatwością zobaczyć swoje propozycje, nowych członków i tych którzy aktualnie przebywają na portalu. Eksploruj i rozpocznij rozmowę z wybranym użytkownikiem.

C-date Profil

Po utworzeniu konta, nie zapomnij uzupełnić swojego profilu.

Masz możliwość wpisać informacje dotyczące Twojego zawodu, wykształcenia, budowy  ciała, czy informacje bardziej osobiste, jak np. to czy korzystasz z używek. Jeśli jednak zdecydujesz się być bardziej tajemniczy i nie ujawniać tych informacji, możesz skorzystać z opcji „Zapytaj mnie osobiście!”. Wówczas, użytkownicy, będą mogli zobaczyć w/w informacje, dopiero po Twojej akceptacji i udostępnieniu.


cdate c-date profil
c-date profil przykładowy

Następnie należy załadować zdjęcie. Nie jest ono wymagane, ale zachęca się do tego, aby Twój profil był bardziej pociągający i atrakcyjny. Po załadowaniu zdjęcia należy poczekać na jego akceptację, co zajmie tylko kilka minut. Zostaniesz powiadomiony poprzez swoją skrzynkę pocztową po zatwierdzeniu. Możesz rozmyć swoje zdjęcie lub ustawić je tak, aby było widoczne dla wszystkich – wybór należy do Ciebie.

Oprócz zdjęć profilowych, C-Date pozwala na dodanie do czterech innych zdjęć do wyświetlenia na swoim profilu.

Jeśli chcesz podać więcej informacji o sobie, sprawdź zakładkę „O mnie” pod „Mój profil”. Tam będziesz mógł zobaczyć i edytować dodatkowe informacje, o które zostałeś poproszony wcześniej (podczas rejestracji). Oprócz tego , użytkownik może wskazać swój „Wygląd” oraz osobowość i charakter.

Co ciekawe, C-Date pozwala Ci dzielić się swoim 'Typem erotycznym' poprzez wizualną prezentację, aby wskazać, czy Twój typ erotyczny jest konwencjonalny, romantyczny, pełen przygód, czy dziki.

C-date Wyszukiwanie partnera, kontakt

W Twoim profilu znajduje się kilka ciekawych zakładek, na których możesz poznać innych członków.

Pierwszą z nich jest 'Teraz online', która pokazuje listę innych członków, którzy są obecnie online. Możesz natychmiast wysłać do nich wiadomość i rozpocząć interakcje.

Następna jest 'Moje dopasowania', która pokazuje innych członków, którzy zostali wygenerowani przez algorytm dopasowywania C-Date. Są one oczywiście oparte na ustawionych przez Ciebie preferencjach i dopasowane do Twojego profilu.

Masz również listę 'Moi goście', gdzie możesz zobaczyć innych użytkowników, którzy przeglądali Twój profil.

Wreszcie, 'Ulubione' to lista, na której możesz zobaczyć innych użytkowników, którzy obejrzeli Twoje zdjęcie profilowe i uznali Cię za atrakcyjnego użytkownika. Funkcja „Lubię zdjęcia innych użytkowników” jest dostępna tylko dla kobiet.

C-Date, za pomocą swojego systemu dopasowywania, wysyła członkom premium 'Propozycje kontaktu'. C-Date dopasowuje Cię do innych członków i generuje propozycje kontaktu w oparciu o kryteria, które ustawiłeś, aby znaleźć swoje dopasowanie w postaci partnera. Jest to świetny sposób na rozpoczęcie kontaktu z innymi użytkownikami, ponieważ odpowiada on Twoim oczekiwaniom w oparciu o Twoje preferencje (wypełnione wcześniej w profilu). Kiedy otrzymasz propozycję kontaktu w swojej skrzynce pocztowej (upewnij się, że ją sprawdzasz) i sprawdź, czy podoba Ci się proponowana partnerka/partner. 

Ciekawostką jest, że C-Date gwarantuje nam co najmniej pięć, piętnaście lub trzydzieści propozycji kontaktowych, w zależności od rodzaju członkostwa, które subskrybujesz.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób rozpocząć pierwszą konwersacje na portalu randkowym, to sprawdź ten artykuł: Jak napisać pierwszą wiadomość do kobiety, na którą odpisze!?

18 lata
Średnia wieku członków C-date

C-date Bezpieczeństwo i ochrona

 
Pełne informacje dotyczące ochrony danych osobowych i najczęściej zadawane pytania (faq), znajdziesz na c-date w stopce strony. 

Dane Firmy C-date:

Firma:Interdate S.A.
Addres:13 rue du Commerce, L-1351 Luxembourg, Luxembourg
E-Mail:service@c-date.pl

BE2 Cennik członkostwa Premium vs. Darmowe

Darmowe konto

Funkcje portalu są ograniczone
 • Dodawanie wyraźnych zdjęć do swojego profilu
 • Zdefiniuj swój typ erotyczny partnera
 • Powiadomienia pocztą elektroniczną
 • Odbieranie wiadomości
74
90*
3 miesiące/*miesięcznie

 • Nieograniczony kontakt i nowe propozycje "dopasowań"
 • Przeglądanie galerii erotyczną
 • Zaawansowane filtry wyszukiwania
 • Dodawanie kontaktów do "ulubionych"
 • Szybkie przeglądanie zarejestrowanych osób


Popular
MiesiącKwotaRazem
Premium
3 Miesiące74.90 PLN / miesiąc224.70 PLN
6 Miesięcy44.90 PLN / miesiąc269.40 PLN
12 Miesięcy34.90 PLN / miesiąc418.80 PLN

Mimo, że są one naliczane miesięcznie, całkowita wartość pełnego okresu członkostwa zostanie rozliczona „z góry”. Członkostwo jest automatycznie odnawiane na każdy koniec każdego okresu, chyba że anulujesz swoje członkostwo co najmniej cztery tygodnie przed zakończeniem subskrypcji. Na przykład, jeśli wykupisz trzymiesięczne członkostwo, zostaniesz obciążony opłatą za trzy miesiące z góry i przed upływem tego pakietu, zostanie automatycznie odnowiony na kolejne trzy miesiące, chyba że zrezygnujesz z subskrypcji.

cdate c-date premium konto

C-date Wady i zalety

Zalety

 • Wyrównana ilość płci
 • Kto jest aktualnie online
 • System rekomendacji partnerów
 • Rekomendacje partnerów według kryteriów
 • Podgląd odwiedzających profil

Wady

 • Randki w c-date służą tylko do flirtu
 • Konto premium można wypowiedzieć tylko na piśmie!
 • Dużo użytkowników publikuje zamazane zdjęcia
 • Dużo fałszywych kont
 • Członkostwo VIP jest automatycznie odnawiane

C-date Wersja mobilna / aplikacja

C-Date App, tak jak jego strona internetowa, ma nowoczesny i intymny klimat. Została zaprojektowana z myślą o szybkim dostępie do setek profili z różnych miast, by móc się umawiać na sex przygodę, gdziekolwiek się znajdujesz.

Aplikacja nie jest dostępna w Google Play i Apple Store w niektórych krajach. Możesz jednak korzystać z mobilnej wersji strony C-Date za pomocą przeglądarki internetowej.

Ogólnie rzecz biorąc, jest ona czysta i prosta. Posiada przejrzyste karty umożliwiające łatwy dostęp i przeglądanie list członków online, Twoich propozycji kontaktowych, rozmów i profilów odwiedzających. Po prawej stronie ekranu znajduje się rozwijane menu, w którym można zobaczyć zakładki, aby zobaczyć swój profil, listę „Ulubionych”,  „Pomoc” i przycisk wylogowania.

Cdate Kilka screenshot-ów z wersji mobilnej serwisu (przykładowy profil bez premium)

C-date usuwanie konta i anulowanie subskrypcji premium

Jeśli portal nie spełnił naszych oczekiwań lub konto nie jest nam już potrzebne, ponieważ znaleźliśmy to czego szukaliśmy, możemy usunąć konto, a w zasadzie profil na c-date. 

Po anulowaniu członkostwa Premium możesz usunąć swoje dane osobowe wysyłając e-mail na następujący adress: ochrona-danych@c-date.pl . Jeśli tak postąpisz, Twoje dane zostaną na stałe usunięte z bazy danych C-Date

Chodź osobiście uważam, że może być z tym problem.

 

c-date wprowadzenie w błąd.
To nie jest prawdziwy cennik c-date.

Jeśli posiadamy konto premium, a chcielibyśmy z niego zrezygnować: Należy wysłać na adres firmy (e-mail, listownie lub fax-em) wypowiedzenie umowy – minimum 14 dni przed datą przedłużenia konta premium na kolejny miesiąc. Dezaktywowanie konta w ustawieniach nie oznacza wypowiedzenia umowy!

Jeśli cdate straszy komornikiem czy firmą windykacyjną, należy zgłosić sprawę na stronie https://konsument.gov.pl i dokładnie opisać naszą sytuacje. Jeśli zostaliśmy wprowadzeni w błąd, lub zostało nam coś w nieodpowiedni sposób przedstawione, warto wówczas sprawdzić czy mają podstawy do wyciągania roszczeń i grożenia nam. 

Opinia końcowa o portalu C-date

Karolina Piotrowicz, blogerka

Osobiście raczej odradzam rejestracji na c-date. Portal przedstawia jasne warunki, które każdy powinien przeczytać przed przystąpieniem do rejestracji, a już na pewno przed dokonaniem pierwszej płatności. Uważam, że sporo jest użytkowników, którzy mogą nie być świadomi kwot, z którymi zapewne będą musieli się zmierzyć, przez automatyczną subskrypcje premium. Kwota 224 zł w przypadku podstawowego konta (3 miesiące) jest moim zdaniem zaporowa i skutecznie odpycha już na start świadomych użytkowników, czyt. doświadczonych w randkach przez internet. Śmierdzi mi z daleka naciąganiem ludzi, fałszywymi kontami oraz polityką portalu nastawioną tylko na zysk. 

Jest duży wybór sex serwisów randkowych, które znacznie lepiej spełnią Twoje kryteria, a przy tym zaoszczędzisz zszarganych nerwów i pieniędzy. Nie twierdze, że nie da się znaleźć tam odpowiedniej partnerki na seksualne doznania, tym bardziej że kobiety mogą za darmo korzystać z portalu i wszystkich jego funkcji, ale warto być jednak ostrożnym i podejść do tej propozycji z dystansem, do czego namawiam.

Dodaj komentarz